Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy mural może być głupi?
~~Ceglana Alstremeria niezalogowany
1 godz. 52 min. temu
Panie Bernardzie,ales Pan walnął mówiąc po dawnemu :jak ślepy zając jajami o sosnę.
Ja się szczepiłem i będe szczepił ,Djoko robił głupio ale grał (gra) pieknie i to jest honorowane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółta Żurawina niezalogowany
1 godz. 4 min. temu
Są sprawy, wymagające skupienia, są sprawy ważniejsze, ale system wskazuję swoim pawkom co trzeba zrobić, pomocnie przykryć sprawy ważniejsze....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowa Sosna niezalogowany
57 min. temu
Pan panie Łętowski nie jest dla mnie żadnym autorytetem. To jest pana prywatne zdanie na temat murali. Przypomnę panu że ten tak wyśmiany przez pana aniołek w maseczce to podziękowanie tym wszystkim, którzy ciężko walczyli z wirusem w trakcie trwania pandemii,a tego pan chyba nie zaneguje.Ale że to anioł- to pana drażni, oj drażni. A najlepszy tenisista to chyba inny dla pana świat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xyz niezalogowany
40 min. temu
Sport pozostawmy sportowi a przekonania i ideologię sobie- już nie róbcie z siebie drugich istotnych przyczepiając się do takich pierdół. Tenisista wybitny więc do kortów pasuje. A co sobie myśli jego sprawa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatny Wilec niezalogowany
33 min. temu
~~Ceglana Alstremeria napisał(a): Panie Bernardzie,ales Pan walnął mówiąc po dawnemu :jak ślepy zając jajami o sosnę.
Ja się szczepiłem i będe szczepił ,Djoko robił głupio ale grał (gra) pieknie i to jest honorowane.


Ale gdzie wszechprawactwo i polska dla polaków? Po co honorowac proradzieckich dzbanów totalnych, jak mamy u siebie uznanych reprezentantów tego sportu. Wystarczyło gołą radwańską jak kochała chrystuska :))) sami sie biedni nie mozecie zdecydowac :] a redaktor uderzył w stół i slychac wycie znakomicie, no i o to chodziło :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatny Wilec niezalogowany
31 min. temu
~~Xyz napisał(a): Sport pozostawmy sportowi a przekonania i ideologię sobie- już nie róbcie z siebie drugich istotnych przyczepiając się do takich pierdół. Tenisista wybitny więc do kortów pasuje. A co sobie myśli jego sprawa

Też uważam ze Pan Hitler to swietny malarz Landschaftów :) a co sobie myslał, to jego sprawa. Może by go wymalowac gdzies w okolicy muzeum? Jak stoi na tle Alp z pieskiem i sztalugą jedząc wegeburgera :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.