Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianin był w składzie podkomisji smoleńskiej - raport o jej działalności jest miażdżący
~~Srebrna Śliwa niezalogowany
4 godz. 50 min. temu
nikt tak nie dzieli lokalnego społeczeństwa jak wy i gfizdała
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomyśl niezalogowany
4 godz. 38 min. temu
~~srutututu napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskawozielony Lilak napisał(a): Ursus był już kilka razy ratowany i nic z tym nie zrobił bo deweloperka była ważniejsza...
Huta od ponad roku NIC nie wyprodukowała ...

to dlaczego uśmiechniente mordy z peło nie uratowały ursusa ? Huta nie produkowała od roku ... przypadek czy rzondy uśmiechniętej kałolicji?

Nie ma dzisiaj PGR ów i państwo nie kupuje traktorów . A Polski rolnik woli te nowoczesne za milion.Nie ma klienta nie ma produkcji. A jak tam produkcja Polskich samochodów ? Polonez , maluch , syrena bosto. A ty smoluchu kogo ratujesz jak kupujesz w biedrze ? Dlaczego nie kupujesz w sklepie osiedlowym ? O rynku decyduje i powinien decydować klient . Tyle w temacie. Przecież nic nie stało na przeszkodzie aby Polacy kupowali Polskie traktory. A może to Tusk miał wykupić całą produkcję i postawić je na płatnym parkingu ?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ten on niezalogowany
4 godz. 34 min. temu
Jak była poprzednia włdza pchali się na ekrany i piali z zachwytu jak to wszystko jest pięknie i bogato. Teraz jak wyszło szydło z wora nagle gęby na kłódkę. Poczekamy popatrzymy pójdzie precz ten notariusz i wtedy tych cwaniaków posadzimy tam gdzie ich miejsce. A wy matołki dalej walczcie o " PRAWĄ I SPRAWIEDLIWĄ PARTIE ".
Pod więzieniem demonstracja czeka na wyjście kryształowo uczciwego operatora salcesonu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowy Grzybień niezalogowany
3 godz. 50 min. temu
Ja k gospodarka tonie, ORLEN wziął 2 mld Euro kredytu bo tonie to teraz kit ludziom wciskają ze Smoleńskiem. Donald Tusk świadomie oddał wyjaśnianie katastrofy pod Smoleńskiej Rosji, żeby przykryć to co on wyrabiał i jego kancelaria premiera. Dlaczego powieszono technika łączności z Jak-40, który był na nasłuchu i słyszał wszystko jak Tupolew był sprowadzany przez rosyjskich nawigatorów, gdzie są taśmy z Jak-40 z tego nasłuchu. Nasze służby zabrały je natychmiast jak przylecieli ze Smoleńska. Dlaczego byłemu już pilotowi tego Jak-40 kilka razy w jego aucie prywatnym hamulce nie zadziałały, koło się odkręciło w czasie jazdy. Gość zwolnił się z wojska i boi się wypowiadać na temat tej katastrofy. dlaczego zastrzelono w garażu generał a Sławomira Petylickiego, który publicznie wypowiadał się kto maczał palce w katastrofie. Rzucony temat katastrofy, żeby przykryć problemy gospodarcze i nieporadność Tuska w polityce zagranicznej w Europie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Lilak niezalogowany
3 godz. 15 min. temu
czekaj ,czekaj ...Anton Antonowycz Macjarewicz obiecywał sprowadzenie do Polski tych dwóch Rosjan z wieży...
nawet coś tam było gadane o listach gończych i co?...sprowadził? ;D
jedyne co sprowadził to dwa wraki na złomowiska w postaci rozbitych limuzyn rządowych...;D

a twój szczerbaty dziadyga z Żoliborza co teraz pieprzy o imigrantach?
już łajzie nie przeszkadzają ''pasożyty'' jaki ci mogą przywlec do Polski? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sina Rezeda niezalogowany
3 godz. 12 min. temu
Mam nadzieję że pojdzie siedzieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Dąb niezalogowany
3 godz. 10 min. temu
Mam nadzieję że beknie, lata temu miałem z nim do czynienia, to zly człowiek, był też bohaterem innej afery, miejscowej, z lewym softem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Mieczyk niezalogowany
3 godz. 4 min. temu
~~Zgniłozielony Dąb napisał(a): Mam nadzieję że beknie, lata temu miałem z nim do czynienia, to zly człowiek, był też bohaterem innej afery, miejscowej, z lewym softem.

Ja mam do dziś CD starego lex-a, słownik pl-eng z tego źródła. Może coś jeszcze bym znalazł. W l. 90-ych komp z corel draw, wszystko się tak wtedy robiło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Gerresheimer zaprasza