Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spin Bożejowice w glorii zwycięstwa! TOP Bolesławiec na łopatkach [WIDEO]
~~Żółtawozielona Choina niezalogowany
5 godz. 22 min. temu
Zawsze tam gdzie sponsor to i wyniki się znajdą...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielony Suchodrzew niezalogowany
5 godz. 15 min. temu
Człowieku o jakim sponsorze piszesz? Przyjdź do klubu to się dowiesz jak fukcjonuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~- kibol niezalogowany
5 godz. 14 min. temu
Przestańcie się tak gloryfikowac swój za swoim zawsze pójdzie to normalka w takim układzie i na swoim terenie. Dziś wszytko już jest możliwe nawet certyfikat " rzetelnosci" można kupić w sumie niedrogi ok. 5tys .Mozna "uzyskać" dyplom z ukończenia Collegium Humanum. Dziś wszystko można sobie wywalczyć - gratulacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hej niezalogowany
5 godz. 3 min. temu
Wielkie uznanie dla TOP Bolesławiec za świetna walkę lepsza od Spin Bozejowic. Nie wynik świadczy o dobrej drużynie bo to tylko cyfry. Byłem widziałem mam swoje zdanie... i... pewien wniosek..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jarek niezalogowany
4 godz. 51 min. temu
Super mecz,było co oglądać,byłem tam z całą rodziną,wszyscy zachwyceni,właśnie skończyliśmy w domu trening w tenisa stołowego.Po takim meczu wszyscy nabraliśmy ochoty aby pograć w ten piękny sport.W Bozejowicach dzieje się coś magicznego.Szkoda Topu Bolesławiec ,gdyż tam jakiś smutek panuje.W małej miejscowości pod Bolesławcem,tworzy się historia, Dorośli i dzieci uprawiają sport.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anon niezalogowany
4 godz. 44 min. temu
Pisać że ktoś kogoś rozkłada na łopatki to jest grubo nie fer świadczy o niedojrzałosci i butnosci redaktorzyny należy pamietac czasami los bywa przewrotny . Dla mnie obydwie drużyny są wygrane finałowy 1:1.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielony Suchodrzew niezalogowany
4 godz. 29 min. temu
Tak jak zapasach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielony Suchodrzew niezalogowany
4 godz. 28 min. temu
Wynik 10:5 sam mówi kto był lepszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza