Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

~ niezalogowany
21 września 2014r. o 19:51
~cimemaniak napisał(a): Polecam "Więzień Labiryntu" wczoraj premiera w Heliosach w naszym Forumie trzeba będzie zaczekać z miesiąc. Ale warto!!! Film z gatunku "Cube" (sześcian)


Taaak! Niestety bedę musiała czekac ten miesiąc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
23 września 2014r. o 0:06
hm. miasto44 , głośny polski film więc warto ocenić. nie przekonał mnie. jak do 1/3 był dośc ciekawy i budził nadzieje tak im dalej mimo kolejnych drogich prób efektów i stylistyki stawał się dla mnie kiczowaty, wręcz czysto naśladujący hollywodzkie produkcje. [muza dub-step, latające talerze w zwolnionym tępie, zwolnione sceny latających kul, horror w kanałach, sceny walk oparte jedynie na bassach]. jeśli ktoś ogląda sporo filmów, zamiast skupić się na fabule, która niestety była słaba jak na 2h i 8 lat [?] przygotowań, miał przed oczami jedynie sceny z innych filmów. zabrakło dobrego scenarzysty, reżyser za dużo wziął na siebie. kolejne sceny niszczą ciężko czasami wypracowany klimat poprzednich, zatrzymują się z totalnego braku pomysłu, jak by tylko chodziło o zajęcie czasu.

w polskim kinie na pewno jest to jakiś przełom, lecz nie na tyle by warto było go oglądać po latach w tv drugi raz. reżyser bał się korzystać z własnej wyobraźni, mimo dostępu do dobrego operatora i techniki. podobnie jak główny recenzent filmweb przyznaje 6/10 , jeśli nie mam stosowac taryfy ulgowej dla polskiego kina i byc obiektywnym kinomanem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
23 września 2014r. o 13:30
~mir.ko napisał(a): hm. miasto44 , głośny polski film więc warto ocenić. nie przekonał mnie. jak do 1/3 był dośc ciekawy i budził nadzieje tak im dalej mimo kolejnych drogich prób efektów i stylistyki stawał się dla mnie kiczowaty, wręcz czysto naśladujący hollywodzkie produkcje. [muza dub-step, latające talerze w zwolnionym tępie, zwolnione sceny latających kul, horror w kanałach, sceny walk oparte jedynie na bassach]. jeśli ktoś ogląda sporo filmów, zamiast skupić się na fabule, która niestety była słaba jak na 2h i 8 lat [?] przygotowań, miał przed oczami jedynie sceny z innych filmów. zabrakło dobrego scenarzysty, reżyser za dużo wziął na siebie. kolejne sceny niszczą ciężko czasami wypracowany klimat poprzednich, zatrzymują się z totalnego braku pomysłu, jak by tylko chodziło o zajęcie czasu.

w polskim kinie na pewno jest to jakiś przełom, lecz nie na tyle by warto było go oglądać po latach w tv drugi raz. reżyser bał się korzystać z własnej wyobraźni, mimo dostępu do dobrego operatora i techniki. podobnie jak główny recenzent filmweb przyznaje 6/10 , jeśli nie mam stosowac taryfy ulgowej dla polskiego kina i byc obiektywnym kinomanem.

6/10, wyrozumiały jesteś dla gniota, który zrobiony za niezłą kasę nie ma w sobie nic...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2014r. o 18:08
:>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
25 września 2014r. o 20:34
"Miasto 44"- nie będą omawiała gry aktorów, nie powiem nic o efektach specjalnych. Żałuję...że to "ludzie ludziom zgotowali taki los" ;(

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
28 września 2014r. o 2:07
~ napisał(a): Nie pożałujesz żadnej z wydanych siedemnastu złotówek! :>




:>:>

Efekty specjalne psują cały klimat filmu! :>:>
Przyznaję rację mir.ko.


magnum44 napisał(a): :| :| To ja zaproponuję wobec tego film "Herbatka u Stalina" ;)



Oczywiście to teatr , ale ponieważ temat o ciekawych filmach, to... chciałam przemycić.
:P
I tak polecam. :)


Dopisane 26.09.2014r. o godz. 14:40:

http://zalukaj.tv/zalukaj-film/383/wszyscy_jestesmy_chrystusami_2006_.html
Stary, ale jary!
:)


Dopisane 28.09.2014r. o godz. 02:07:

Panniusiu, Tobie w szczególności polecam.
Powinien się spodobać (o ile wcześniej nie oglądałeś).
:)



Jak dla mnie - wspaniały!
Chyba zaczęłam gustować w science fiction, jak ~kajtek :)
Kiedyś należy zacząć ;)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
8 października 2014r. o 17:49
nadchodzi

[img=1412783351_6l2tk2g.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mańki maniek niezalogowany
8 października 2014r. o 18:17
V warto obejrzeć chociażby dla historii Valerie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.