Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Porady prawne
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

~mir.ko niezalogowany
8 października 2014r. o 19:44
a na antenie już finalny sezon znakomitego 'Zakazane Imperium'





[img=1412790266_cmhndyw.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
27 października 2014r. o 15:46
... i doczekalismy sie Hobbit: Pustkowie Smauga w wersji rozszerzonej , 185 min : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
27 października 2014r. o 16:47
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
11 listopada 2014r. o 9:46

Nie wiem skąd go mam na kompie i czy już był, ale polecam.
Scottie T. warta pooglądania :)
Chyba rzeczywiście bardzo polubię s-f ;)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
11 listopada 2014r. o 14:44
jutro 'tania środa' , moze warto zobaczyć s-f Interstellar , nowy blisko 3h obraz Christopher'a Nolan'a , ja wbijam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mańki maniek niezalogowany
11 listopada 2014r. o 14:56
po internetach śmiga już "Strażnicy galaktyki" (najlepszy film od marvela!) i nowa planeta małp w dobrych wersjach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
11 listopada 2014r. o 15:08
mam nadzieję ze inny rezyser utrzymal Ewolucje na poziomie nie nizszym od Genezy małpek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mańki maniek niezalogowany
11 listopada 2014r. o 16:23
Moim zdaniem ciutkę gorszy ale wciąż bardzo dobry
a co do nowego filmu Nolana to jeżeli lubisz ciut ckliwe pełne patosu filmy o tym, że ludzkość zawsze znajdzie sposób na rozwiązanie problemu to powinien ci podejść. Takie blockbuster o tym, że zawsze jest nadzieja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne