Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

~ niezalogowany
28 kwietnia 2015r. o 22:50
a ja bardzo ale to bardzo polecam serial Daredevil, tuż obok TD i Fargo jeden z lepszych seriali ostatnich lat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13187
#Amelinium nieaktywny
28 kwietnia 2015r. o 22:53
Ja lubię "American Psycho", "Lśnienie" i "Carrie", a z nowyszych to "Dzikie historie" i "Magia w blasku księżyca". Ale w tych ostatnich chyba kieruję się faktem, że niedawno je zobaczyłam i dobrze je pamiętam, bo byłam na nich w kinie. Ogólnie kinomaniakom polecam śledzić nowinki filmowe i teatralne na http://www.tiketto.pl bo chyba najszybciej aktualizują tam repertuary kin i teatrów w różnych miastach. Dla wygody można od razu zarezerwować bilety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 kwietnia 2015r. o 23:29
alter napisał(a): "Vhiplash" był już chyba polecany. Film naprawdę świetny, szczególnie końcowka, kiedy stary wyjadacz, chce skompromitować młodego ambitnego, o mało co by mu się udało, a tymczasem... jakże wielka bywa siła ambicji :)

A wtedy wykonuje niesamowitą solówkę, przesuwając własne granice, ale nie tylko własne :)

Dopisane 28.04.2015r. o godz. 22:33:Zapomniałem wspomnieć, że film jest też o muzyce jazzowej :)


Oglądałam...... :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
28 kwietnia 2015r. o 23:48
alter napisał(a): "Vhiplash" był już chyba polecany. Film naprawdę świetny, szczególnie końcowka, kiedy stary wyjadacz, chce skompromitować młodego ambitnego, o mało co by mu się udało... https://www.youtube.com



"Whiplash", film rzecywiście bardzo dobry i OSTRY!
Serwuje niezłe dawki emocji oraz tzw. "szarpaninę nerwów" - stąd polecany tym, którzy trzymają je na bardzo krótkiej smyczy!
Muzyka w nim - cudo :)

Alter, dzięks za przypomnienie.

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
29 kwietnia 2015r. o 12:11
magnum44 napisał(a):
Alter, dzięks za przypomnienie.


Nie ma za co :)

Przy okazji... Jeżeli chodzi o przekraczanie własnych granic, jeszcze dwa niezłe filmy przychodzą mi do głowy :)

"Dzika droga" na podstawie książki Cheryl Strayed, z nominacją głównej aktorki Reese Witherspoon do Oscara.



oraz
"Ścieżki"



:)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pbbbbbb niezalogowany
29 kwietnia 2015r. o 15:01


Wybitny serial. Arcydzieło wsród seriali. Matthew McConaughey w roli Rusta mistrzostwo świata. Polecam !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
29 kwietnia 2015r. o 15:42
Serial dobry, ale moim zdaniem troche przeceniany.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZDZIWIONA niezalogowany
29 kwietnia 2015r. o 21:23
~Telewidz napisał(a): Jakie nowości typu horrory polecacie ,oczywiście takiego typu jak droga bez powrotu,wzgórza mają oczy,a nie jakieś bajki


DROGA BEZ POWROTU I WZGÓRZA MAJĄ OCZY TO DLA CIEBIE HORRORY
????? SORY ALE JAK DLA MNIE MIŁOŚNIKA STRASZNYCH FILMÓW TO TOTALNY DEBILIZM I SCENY NICZYM Z KRESKÓWEK.OBECNOŚĆ NP JEST NA FAKTACH WIĘC ZOBACZ HORROR NIE BAJKE :) POZDRO600
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza