Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

315
#mir.ko nieaktywny
27 lipca 2016r. o 10:29
Listy to zapewne ten wyjatek :) obowiazkowe cierpienie dla facetow w kinie. Na kolejna czesc trzezwy nie ide
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
27 lipca 2016r. o 10:42
mir.ko napisał(a): Listy to zapewne ten wyjatek :) obowiazkowe cierpienie dla facetow w kinie. Na kolejna czesc trzezwy nie ide


Hehehe, a właśnie że nie! :) Bo ten film świetnie się ogląda w towarzystwie, ale w domu, bo można sobie wzajemnie z uśmiechem komentować.

Deadpool mnie rozczarował. Takie parodiowanie, jakoś mi nie podchodzi. Nie kojarzę też jakoś "Handel", a to oznacza, że albo go nie oglądałem, albo był słabiutki. Nie chce mi się teraz goglować, aby sobie przypomnieć.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 lipca 2016r. o 23:40

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
28 lipca 2016r. o 0:43
"Haker".

http://www.cda.pl/video/228580ab


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
28 lipca 2016r. o 12:09


ciekawy aktor, może i film :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
28 lipca 2016r. o 21:08
mir.ko napisał(a):
ciekawy aktor, może i film :)


Zapowiada się nie najgorzej. Z Hanksem jeszcze jeden się zapowiada nieźle... Ma być pilotem samolotu, który ulega katastrofie.

Jeszcze ten :)

Film na czasie o terroryzmie we Francji!



Dopisane 28.07.2016r. o godz. 21:08:

http://www.cda.pl/video/8918996c

:)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
30 lipca 2016r. o 19:07


Królewna Śnieżka i Łowca (2012) oceniam na 8/10

zobaczymy jak wersja rozszerzona Łowca i Królowa Lodu (2016)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
30 lipca 2016r. o 22:15
wczoraj widziałem i jest mega dobry , co dziwne nie słyszałem o nim :D
Początek...
http://www.cda.pl/video/224629ef[img=1469909714_9dhppnq.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Gerresheimer zaprasza
REKLAMA Porady prawne