Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobra wrózka

~Ołowianoniebieski Tulipanowiec niezalogowany
16 października 2018r. o 14:51
Polecam Impuls..czyta że wszystkiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ołowianoniebieski Tulipanowiec niezalogowany
16 października 2018r. o 14:53
Polecam Impuls..czyta we wszystkiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglasta Fortegilla niezalogowany
7 listopada 2018r. o 15:38
Skorzystałam z wróżki internetowej - wróżka Ariela na niemartwsie.pl. Bardzo byłam zadowolona chodź wcześniej podchodziłam do wróżb z dystansem. Teraz spostrzegam to w trochę inny sposób, nie ważne czego się dowiem, zawsze daje mi to kopa do działania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoniebieski Kokorycz niezalogowany
7 listopada 2018r. o 16:50
~~Ceglasta Fortegilla napisał(a): Skorzystałam z wróżki internetowej - wróżka Ariela na niemartwsie.pl. Bardzo byłam zadowolona chodź wcześniej podchodziłam do wróżb z dystansem. Teraz spostrzegam to w trochę inny sposób, nie ważne czego się dowiem, zawsze daje mi to kopa do działania.


I co? Przewidziała Ci 2zł od linka? Czyli odejmując poradę jesteś 198pln w plecy :P Jeszcze 100 linków i wyjdziesz na zero ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowoczerwony Łubin niezalogowany
9 sierpnia 2019r. o 20:03
Hej, czy ma ktoś może namiary do pani Lidii z Daszyńskiego? czy ona jeszcze stawia karty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotordzawa Werbena niezalogowany
3 czerwca 2020r. o 16:02
Jesteście niepoważni. Nie ma narzędzi wróżbiarskich, które podadzą wróżącej osobie liczby z totka. Nie tak to działa. Sam rozkładam karty Torot już jakieś 20 lat. Cała ich moc opiera się na umiejętności interpretowania danego rozkładu dla danej sytuacji/wrozby/zapytania. Wymaga to dogłębnej analizy, refleksji i czasu. Gdy widzicie osobę, która rozkładając karty od razu mówi rezultat wróżby to możecie być pewni w 99,9%, że jest to ściema. I nie chodzi tu o umiejętności czy doświadczenie. To jest po prostu niewykonalne. Karty mogą pomóc w życiu, w podejmowaniu decyzji. Potrafią też zwrócić uwagę na sprawy, których nie dostrzegaliśmy. Mogą nieść dobra nowinę, jak również też ostrzegać przed potencjalnym nieszczęściem. Niestety brak możliwości rzetelnej weryfikacji wróżbity sprawił, że sztuka ta stała się dla wielu źródłem zysku kosztem ludzi szukających pomocy, ludzi pełnych wiary i nadziei. Nie bądźcie naiwni, ale też nie negujcie rzeczy, których nie znacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Nawłoć niezalogowany
1 czerwca 2021r. o 12:16
~ napisał(a): bardzo bym prosił adres lub nr telefonu do tej pani
prosze o odpowiedź

~ napisał(a): mi osobiście nic się nie sprawdziło z tego co mi mówiła wróżka z Dobrej, a byłam kiedyś u niej kilka razy

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowy Len niezalogowany
26 października 2021r. o 15:22
~~Pomarańczowoczerwony Łubin napisał(a): Hej, czy ma ktoś może namiary do pani Lidii z Daszyńskiego? czy ona jeszcze stawia karty?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.