Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
7 marca 2014r. o 10:44
~bob napisał(a): Ludzie gdzie wy pracujecie. jak 13.5 zł. to dużo to ja się wypisuje z tej polski. dopóki będziecie tolerować takie zarobki to tyle będziecie zarabiać. Ja pracuje w Bolesławcu , fakt że NIE jako małpa na produkcji w GUARDIAN. ale Po dwóch latach pracy mam 35 zł na godz netto. powodzenia, i dajcie się doić dalej. pozdro.



taa.. może nie jesteś małpą w Guardianie tylko zapie** na budowie lub przy drogach no ewentualnie jesteś kierowcą. A wyobraź sobie, że np. kobieta, nie ma szansy jeździć koparką, nie ma szansy budować domów... dlatego zostaje jej robienie za 13.5 lub w SRG za 12,5. I to nie jest rarytas za taką kasę, ale są tacy co zarabiają dużo mniej za cięższą pracę.
A CO DO ROZMÓW: heh. to oni nie traktują tak potencjalnych pracowników, a każdego. nie raz nie dwa swoich ważnych klientów przyjmują w tej stołówce i to potrafia nawet w czasie przerwy.;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2014r. o 12:37
~qwer napisał(a): i co dzwonili do kogoś?


Do mnie już dzwonili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~qwert niezalogowany
7 marca 2014r. o 12:52
do mnie też w poniedziałek załatwianie czeka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~apo niezalogowany
7 marca 2014r. o 13:02
może sie gdzieś ustawiamy zawsze razniej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2014r. o 13:20
ciekawe ile osób przyjęli.. można gdzieś się spotkać przed, w końcu potem będziemy razem pracować;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~apo niezalogowany
7 marca 2014r. o 13:31
no też jestem właśnie ciekawy..fajna sprawa się wcześnie spotkać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~apo niezalogowany
7 marca 2014r. o 13:35
do humedu masz na 8 też?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~apo niezalogowany
7 marca 2014r. o 14:41
?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza