Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~pracujaca niezalogowany
1 grudnia 2014r. o 16:23
Czytam te wszytskie hejty i podsumuję krótko – Źle wam? Zmiencie prace!
Pracuje w SRg od ponad 2 lat. Zaczynałam na umowie agnecyjnej przez 5 miesiecy. Wtedy tez nie bylo az tak źle, ale wiadomo że umowa na agencje to raczej słaba. Wiadomo jak sie ma 2 dzieci to zalezy na pracy, choćby i ciezkiej, bo tak mnie straszyli.
Wczesniej pracowałam w Polfie i na strefie w wykrotach i jak narzekacie na guardiana, to iddzie do moich poprzednich zakładów.
Teraz pracujac mam stawke 12,2 za godzine. Premii jescze od kiedy jest nie stracilam ani razu, a za super efektywna osobe sie nie uwazam wiec dodatkowo 300 zl co miesiac. W totalu w zalezności od meisiaca i nadgodzin mam jakies 1500-1600 na reke
W tym roku moje dzieci byly razem ze mna na imprezie rodzinnej, dostaly paczke na dzien dziecka, w siepniu kilka zeszytów i piórnik do szkoły. Na wielkanoc dostalam bony, teraz maja byc tez talony na boze narodzenie 400zł i na każde dziecko dodatkowo 50 zł. Dostalam tez raz bilety do kina jako operator miesiaca, moze nic wielkiego ale dla mnie to coś znaczy, bo w poprzednich zakladach byla dopiero bieda. Praca nie jest moze fajna i czesto jest stres, ale nie narzekam, płacą to pracuje. Nadgodziny mam ale sie ciesze, bo zawsze 50 albo 100 platne wiecej. Jak na Boleslawiec to dobry zaklad, ale wy namadrzejsi co macie 20 lat i w zyciu nie pracowaliscie nigdzie indziej to narzekajcie dalej. Jak nie chcecie pracowac, bo wam sie wydaje ze wszedzie indziej jest lepiej, to odejdzcie i zrobcie miejsce osobom, ktore pracowac chcą!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2014r. o 16:40
Bravo!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2014r. o 16:54
~pracujaca napisał(a): Czytam te wszytskie hejty i podsumuję krótko – Źle wam? Zmiencie prace!
Pracuje w SRg od ponad 2 lat. Zaczynałam na umowie agnecyjnej przez 5 miesiecy. Wtedy tez nie bylo az tak źle, ale wiadomo że umowa na agencje to raczej słaba. Wiadomo jak sie ma 2 dzieci to zalezy na pracy, choćby i ciezkiej, bo tak mnie straszyli.
Wczesniej pracowałam w Polfie i na strefie w wykrotach i jak narzekacie na guardiana, to iddzie do moich poprzednich zakładów.
Teraz pracujac mam stawke 12,2 za godzine. Premii jescze od kiedy jest nie stracilam ani razu, a za super efektywna osobe sie nie uwazam wiec dodatkowo 300 zl co miesiac. W totalu w zalezności od meisiaca i nadgodzin mam jakies 1500-1600 na reke
W tym roku moje dzieci byly razem ze mna na imprezie rodzinnej, dostaly paczke na dzien dziecka, w siepniu kilka zeszytów i piórnik do szkoły. Na wielkanoc dostalam bony, teraz maja byc tez talony na boze narodzenie 400zł i na każde dziecko dodatkowo 50 zł. Dostalam tez raz bilety do kina jako operator miesiaca, moze nic wielkiego ale dla mnie to coś znaczy, bo w poprzednich zakladach byla dopiero bieda. Praca nie jest moze fajna i czesto jest stres, ale nie narzekam, płacą to pracuje. Nadgodziny mam ale sie ciesze, bo zawsze 50 albo 100 platne wiecej. Jak na Boleslawiec to dobry zaklad, ale wy namadrzejsi co macie 20 lat i w zyciu nie pracowaliscie nigdzie indziej to narzekajcie dalej. Jak nie chcecie pracowac, bo wam sie wydaje ze wszedzie indziej jest lepiej, to odejdzcie i zrobcie miejsce osobom, ktore pracowac chcą!


wreszcie ktoś od rzeczy napisał! Ja potwierdzam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2014r. o 17:09
~pracujaca napisał(a): Czytam te wszytskie hejty i podsumuję krótko – Źle wam? Zmiencie prace!
Pracuje w SRg od ponad 2 lat. Zaczynałam na umowie agnecyjnej przez 5 miesiecy. Wtedy tez nie bylo az tak źle, ale wiadomo że umowa na agencje to raczej słaba. Wiadomo jak sie ma 2 dzieci to zalezy na pracy, choćby i ciezkiej, bo tak mnie straszyli.
Wczesniej pracowałam w Polfie i na strefie w wykrotach i jak narzekacie na guardiana, to iddzie do moich poprzednich zakładów.
Teraz pracujac mam stawke 12,2 za godzine. Premii jescze od kiedy jest nie stracilam ani razu, a za super efektywna osobe sie nie uwazam wiec dodatkowo 300 zl co miesiac. W totalu w zalezności od meisiaca i nadgodzin mam jakies 1500-1600 na reke
W tym roku moje dzieci byly razem ze mna na imprezie rodzinnej, dostaly paczke na dzien dziecka, w siepniu kilka zeszytów i piórnik do szkoły. Na wielkanoc dostalam bony, teraz maja byc tez talony na boze narodzenie 400zł i na każde dziecko dodatkowo 50 zł. Dostalam tez raz bilety do kina jako operator miesiaca, moze nic wielkiego ale dla mnie to coś znaczy, bo w poprzednich zakladach byla dopiero bieda. Praca nie jest moze fajna i czesto jest stres, ale nie narzekam, płacą to pracuje. Nadgodziny mam ale sie ciesze, bo zawsze 50 albo 100 platne wiecej. Jak na Boleslawiec to dobry zaklad, ale wy namadrzejsi co macie 20 lat i w zyciu nie pracowaliscie nigdzie indziej to narzekajcie dalej. Jak nie chcecie pracowac, bo wam sie wydaje ze wszedzie indziej jest lepiej, to odejdzcie i zrobcie miejsce osobom, ktore pracowac chcą!


każdy ma swoje zdanie i podejście, ja pracowałam tam dwa lata i mimo, że to nie była moja pierwsza praca to wcale jej tak wspaniale nie wspominam.. nie chodzi tu o ciężkość fizyczną, a o traktowanie człowieka. jeżeli lubisz jak się po Tobie jeździ to pracuj dalej. 1600zł to nie jest jakaś ekstra kwota z nadgodzinami, przejdź do badera i tam bd mogła tyle zarobić bez nadgodzin. Jasne, że skoro płacą to się pracuje, ale nie można też pozwalać sobie na coś takiego, a chamstwo tam jest nagminne. Fajnie, że mają tak "zakochanych" pracowników- jako jedna z nielicznych tam pracujesz i podejrzewam, że nie przy wtryskarce bo byś inaczej mówiła. Ale pamiętaj, że napisałaś na forum jacy oni są piękni, a oni bez mrugnięcia okiem zwolnią Ciebie jak będą mięli okazję. I nie chodzi tu o hejterów, ludzie tu tylko wymieniają między sobą swoje poglądy na temat tej pracy i wcale nie mówią kłamstw...Mówiąc to w zakładzie i tak ich nikt nie słucha więc robią to tutaj. I nie rozumiem jakiś ogólników odnośnie wieku, bo pracując tam widziałam mnóstwo młodych ludzi i mimo narzekania, sprawdzali się lepiej niż starzy pracownicy...A wy ludzie tam powinniście trzymać się razem, zawsze to powtarzałam. Za moich czasów było inaczej, wszyscy ze sobą pracowali, spotykali się po pracy, integrowali... później zaczęło się walić i jeden drugie w szklance wody by utopił i tylko patrzył gdzie kierownik by coś nagadać i taka prawda. Wstyd, bo zakład mały większość się zna, a robią sobie na złość. I to, że dostałaś nagrodę miesiąca nie świadczy o tym, że zakład jest idealny, bo nie jest i nie będzie, póki nikt się za niego nie weźmie porządnie. POWODZENIA!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
1 grudnia 2014r. o 17:11
~pracujaca napisał(a): Czytam te wszytskie hejty i podsumuję krótko – Źle wam? Zmiencie prace!
W totalu w zalezności od meisiaca i nadgodzin mam jakies 1500-1600 na reke


Widzę że ktoś tutaj złapał boga za nogi

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7066
#Gamelin nieaktywny
1 grudnia 2014r. o 17:55
Dziewczyna bardzo dobrze napisała ,wymieniła wiele pozytywów .Uwierz mi ,że jest bardzo dużo pracy gdzie o1600 zł to pomarzyć można ..więc warto docenic to co się ma .Jedak my Polacy mamy taka (...) mentalnosc ,że marudzimy wszedzie zawsze i na co tylko sie da ...wystarczy poczytać posty pod tematami o innych pracach 90% to jedna wielka jaazda po bandzie ...tak wiec powodzenia internetowi bohaterowie !

Zmoderowano 01.12.2014 godz.18:43 - powód: topposting oraz wulgaryzm (moderator)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~człek niezalogowany
1 grudnia 2014r. o 18:01
Bylem ostatnio na rozmowie o prace w Guardianie, stanowisko przy maszynie. Rozmowa przebiegała tak jakby conajmniej na wiceprezesa mnie zamierzali przyjąć, smiech na sali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2014r. o 19:14
~człek napisał(a): Bylem ostatnio na rozmowie o prace w Guardianie, stanowisko przy maszynie. Rozmowa przebiegała tak jakby conajmniej na wiceprezesa mnie zamierzali przyjąć, smiech na sali.


Kto wie. Moze bedziesz vice prezesem. Ta firma nie takie awansy widziala :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza