Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~Ja niezalogowany
1 czerwca 2016r. o 22:19
Brawo ty!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 czerwca 2016r. o 19:07
~ZP1 napisał(a): Cwaniaczku wypowiadający się na temat Mariusza czemu robisz to anonimowo przez internet? Skoro masz coś do Niego to mu to powiedz prosto w oczy, łatwo się o kimś wypowiedzieć za jego plecami, ale twarzą w twarz to już trudniej.

Mariusz załadunek jest z Tobą :)




głębokie huj ci w dupe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czy ? niezalogowany
8 czerwca 2016r. o 21:43
niejaki Fijałkowski s rekrutuje do srg wózkowych czy to jest pociotek sławnego Tomasza Ch z łazisk ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~j niezalogowany
9 czerwca 2016r. o 0:23
T.ch. Juz nie istnieje dla srg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~. niezalogowany
9 czerwca 2016r. o 7:30
Teraz z tego co widać chce tam rządzić Tomasz nr.2 W.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~były pracownik niezalogowany
9 czerwca 2016r. o 9:25
~czy ? napisał(a): niejaki Fijałkowski s rekrutuje do srg wózkowych czy to jest pociotek sławnego Tomasza Ch z łazisk ?


Tak dokładnie to jest rodzina. Pracowałem z jednym i drugim, i nadają się na mydło co najwyżej.... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zehnder wita i pyta ;) niezalogowany
10 czerwca 2016r. o 11:32
Witamy serdecznie kolegów i koleżanki z srg :) mamy pytanie do was odnośnie naszej byłej gwiazdy i miss Paulinki ja sobie daje radę, czy błyszczy ambicja i zapałem jak u nas ;)
Bo jak czytam o jej siostrze u was na forum to aż nie mogę wyjść z podziwu jak ja tu wszyscy chwalą jaką jest super przełożona z odpowiednimi kompetencjami ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2016r. o 16:02
~Zehnder wita i pyta ;) napisał(a): Witamy serdecznie kolegów i koleżanki z srg :) mamy pytanie do was odnośnie naszej byłej gwiazdy i miss Paulinki ja sobie daje radę, czy błyszczy ambicja i zapałem jak u nas ;)
Bo jak czytam o jej siostrze u was na forum to aż nie mogę wyjść z podziwu jak ja tu wszyscy chwalą jaką jest super przełożona z odpowiednimi kompetencjami ;)


To prawdziwa tragedia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza