Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~V.P. niezalogowany
8 lutego 2011r. o 21:06
~ napisał(a): jedno jest pewne --- jest tam chaos i zupełny brak logiki. Ludzie(co mądrzejsi) zwalniają się sami! ja miałam to szczęście,że mogłam wrócić do swojej poprzedniej pracy, bo w Guardianie wytrzymałam kilka m-cy.Nie wiem jak w biurze, ale na produkcji ludzie sa podli i wzajemnie się szcują- najgorsze są babki, które pracują najdłużej. Myślą,że są najważeniejsze i wszytkich traktuja z góry. Rozmowy sa chyba cały czas, ale na jedno miejsce jest ok 10 osób!!! Najpierw rozmowa z dziewczyną z hr'u później z kierownikami produkcji( ale tylko wtedy, kiedy się spodobasz tej lasce). Później czekasz miesiąc na odpowiedź(p.s brzydcy, grubi, wolni lub bruneci są bez szans) Czasami dzwonią. Ja składałam podanie 4 razy i dopiero za 4 zadzwonili. Ogólnie nie polecam.


Zgadzam się w całej rozciągłości z przedmówczynią :> Co tu jeszcze dodać,może tylko tyle ,że odmienne zdanie mają tylko Ci którzy pracę w tej firmie uważają za dopust Boży :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lutego 2011r. o 19:45
~aaaaaaa napisał(a): do V.P
człowieku to gdzie ty teraz pracujesz::) zapewne w jakiejś rajskiej firmie poza granicami naszego kraju ...powiem ci tylko ze nie ma firmy w której nie było by takich problemów o których piszesz przykre ale taka jest prawda;;)co niektórzy piszą że ,pewnie wyjada za granice owszem ich wybór droga wolna tylko ten co pracował za granicą wie że tak samo jest i tam te same problemy jak ty tu opisujesz ::)) jedno jest tylko pocieszające że tam dużo więcej płacą::)) poczytaj sobie jak traktują ludzi w baderze jak w her. takie niestety nasze realia smutne ale prawdziwe:;)

ano tylko tu sie ma 1700pln a za granicą 1500 euro, a ceny w sklepach takie same.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lutego 2011r. o 20:49
1700 PLN to mało kto ma w tych firmach, chyba że robi nadgodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lutego 2011r. o 21:15
czy kogos juz przyjeli w lutym do pracy w guardianie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pio niezalogowany
9 lutego 2011r. o 21:21
czy do kogos dzwonili juz na rozmowe?prosze o odpowiedz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3943
#FRANCA nieaktywny
9 lutego 2011r. o 21:48
Szok,o BADERZE nie było tyle stron,co o tej firmie :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~v niezalogowany
9 lutego 2011r. o 21:52
FRANCA napisał(a): Szok,o BADERZE nie było tyle stron,co o tej firmie :|


Tylko dlatego ,że w miarę kulturalnie piszą .Hoerbigera temat już drugi raz został zamknięty :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fer niezalogowany
9 lutego 2011r. o 22:41
w hoerbiger maja 1600zl brutto na umowie niektorzy 1700 Z tego co slyszalem w guardianie maja podobnie. Mozna zarobic 2000 na reke ale jak masz ze 40 nadgodzin
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza