Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~NENA niezalogowany
10 lutego 2011r. o 15:48
Ja bardzo chcialabym tam pracować złozyłam juz kolejne podanie .W tamtym roku bylam na jednej rozmowie i koniec na tym!
Ale ostatnio dowiedzialam sie ze oni tak robią .Wołają na rozmowę nawet gdy nie potrzebują w tym czasie ludzi ,chcą rzekomo zbadać rynek zapotrzebowań do pracy.
Więc nie zrażam sie tym i będę dalej próbować :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~V.P. niezalogowany
10 lutego 2011r. o 15:53
smerfmaruda napisał(a): no tak...ale czasami ludzie pisza zle o firmie tylko i wylacznie dlatego ze nie chca by ktos przyszedl na ich miejsce.... moze przestanmy sluchac tych co pisza zle....zlapmy sie za jakas robote i nie sluchajmy opini innych...ktore nie zawsze sa obiektywne....jesli ktos nie chce pracowac to pracowac nie bedzie....ale za to bedzie marudzil....bo tamta pani mowila ze tamta pani szeptala bo cos tam....


Tak się składa ,że większość opinii tych niepochlebnych jest całkowicie uzasadniona,niestety ;( Sam tam pracowałem i odszedłem nie dlatego,że mnie zwolnili lecz dlatego ,że sam tak zdecydowałem :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2011r. o 16:51
~ napisał(a): Nie piszą bo się boją że nowy przyjdzie i wygryzie może starszego pracownika?Myślę że nie ma co wierzyć ludzią bo nikt nie napisze jak tam dokładnie jest.A nie ma się sugerować tym co piszą bo każdy ma inne doświadczenia.

DOKLADNIE TAK
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ma~ niezalogowany
10 lutego 2011r. o 17:41
~NENA napisał(a): Ja bardzo chcialabym tam pracować złozyłam juz kolejne podanie .W tamtym roku bylam na jednej rozmowie i koniec na tym!


Zapraszamy do naszego obozu! Przecież Guardian macht frei!
:P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3943
#FRANCA nieaktywny
10 lutego 2011r. o 17:52
Hammer napisał(a): Może mają szlaban na internet ? ;)

Hehe,dobre :D Albo są gorsze obozy pracy :>

Zmoderowano 10.02.2011 godz.20:44 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2011r. o 19:18
~V.P. napisał(a): Tak się składa ,że większość opinii tych niepochlebnych jest całkowicie uzasadniona,niestety ;( Sam tam pracowałem i odszedłem nie dlatego,że mnie zwolnili lecz dlatego ,że sam tak zdecydowałem :>


To może podaj nam powód Twojego odejścia?Bo może być różny.Jeden się nadaje do tej pracy drugi nie.Tak samo jak w Baderze czy innym zakładzie.To jest prawda że za taką ciężką prace powinni więcej płacić ale ludzie sami na to pozwalają bo się boją że zostaną bez środków do życia.A jak się ma dzieci na wychowaniu to lepiej mieć 1200 niż nic.

Zmoderowano 10.02.2011 godz.20:45 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~V.P. niezalogowany
12 lutego 2011r. o 15:49
~ napisał(a):
~V.P. napisał(a): Tak się składa ,że większość opinii tych niepochlebnych jest całkowicie uzasadniona,niestety ;( Sam tam pracowałem i odszedłem nie dlatego,że mnie zwolnili lecz dlatego ,że sam tak zdecydowałem :>


To może podaj nam powód Twojego odejścia?Bo może być różny.Jeden się nadaje do tej pracy drugi nie.Tak samo jak w Baderze czy innym zakładzie.To jest prawda że za taką ciężką prace powinni więcej płacić ale ludzie sami na to pozwalają bo się boją że zostaną bez środków do życia.A jak się ma dzieci na wychowaniu to lepiej mieć 1200 niż nic.Zmoderowano 10.02.2011 godz.20:45 - powód: cytowanie (sentinel)


Powód?Proszę bardzo.Nie zaakceptowałem atmosfery tam panującej i nie chodzi tu bynajmniej o to ,że jestem osobą słabej konstrukcji psychicznej czy też sobie nie radziłem z obowiązkami ,lecz o to że pewnych rzeczy za żadną cenę nigdy nie będę w stanie zaakceptować,tak jak pisałem wcześniej atmosfera w miejscu pracy jest jedna z nadrzędnych wartości,wartością której wypadkową są takie pojęcia jak wzajemny szacunek,kultura osobista i zwykłe koleżeństwo tego za fasadą obłudy nie mogłem niestety dostrzec wśród ludzi tam pracujących ,choć przyznam że są i były tam również osoby które wyróżniały się i wyróżniają in plus i które to zawsze będę miło wspominał . Może to dla niektórych są banały ,ja jednak uważałem i uważam ,że są to bardzo ważne rzeczy i one właśnie zdeterminowały pojęcie mojej decyzji o odejściu :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tuj niezalogowany
12 lutego 2011r. o 15:57
no to powiedz ile tam sie zarabia na produkcji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza