Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
8 lutego 2011r. o 20:00
~ napisał(a): Wakat to wolne, nieobsadzone stanowisko. Było dobrze.


było źle, wakat jako pojęcie - ok, to wolne miejsce, ale to wolne miejsce w firmie po prostu JEST, a starasz się o ETAT
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2011r. o 20:03
Nie krytykujcie Hoerbigera,że to Bader,gorszy niż Bader...w Baderze nie chodzi się co 5 minut na papierosa i na kawkę pod automat...jak w Hoerbigerze! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3933
#claryssa nieaktywny
8 lutego 2011r. o 20:05
Pracowałam i w Hoerbigerze, i w Baderze ....... do Hoerbigera bym wróciła :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~V.P. niezalogowany
8 lutego 2011r. o 20:06
~ napisał(a):
~ napisał(a): Wakat to wolne, nieobsadzone stanowisko. Było dobrze.


było źle, wakat jako pojęcie - ok, to wolne miejsce, ale to wolne miejsce w firmie po prostu JEST, a starasz się o ETAT

Zawsze miło robi się na sercu jak się trafia na osobę tak przykładającą uwagę do związków frazeologicznych i semantyki :)Niemniej jednak uważam ,że treść zawsze powinna być ponad formę nie odwrotnie :> Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ma~ niezalogowany
8 lutego 2011r. o 20:32
~ napisał(a): ile tam pracuje osob w dziale logistyki ? Co sie stalo ze starym kierownikiem?


W dziale logistyki za chwilę nie będzie pracował nikt - wszyscy się zwolnili. Dali tam dziewczynę z jakości i stażystkę z rozwoju żeby się uczyły. Masakra.

Co do kierownika to wykończyli go hiszpanie i się zwolnił. Szkoda gościa bo znał się na robocie jak niewielu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2011r. o 20:35
~V.P. napisał(a): Niemniej jednak uważam ,że treść zawsze powinna być ponad formę nie odwrotnie :> Pozdrawiam


obie rzeczy są ważne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2011r. o 20:40
~ma~ napisał(a):
~ napisał(a): ile tam pracuje osob w dziale logistyki ? Co sie stalo ze starym kierownikiem?


W dziale logistyki za chwilę nie będzie pracował nikt - wszyscy się zwolnili. Dali tam dziewczynę z jakości i stażystkę z rozwoju żeby się uczyły. Masakra.

Co do kierownika to wykończyli go hiszpanie i się zwolnił. Szkoda gościa bo znał się na robocie jak niewielu.


Bezpośrednio przy procesie wysyłania gotowych wyrobów jak i przy przyjmowaniu półproduktów i róznego rodzaju asortymentów pracują trzy osoby z reguły są dwie na pierwszej zmianie gdzie jest największa wysyłka,To tak celem sprostowania :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2011r. o 20:50
jedno jest pewne --- jest tam chaos i zupełny brak logiki. Ludzie(co mądrzejsi) zwalniają się sami! ja miałam to szczęście,że mogłam wrócić do swojej poprzedniej pracy, bo w Guardianie wytrzymałam kilka m-cy.Nie wiem jak w biurze, ale na produkcji ludzie sa podli i wzajemnie się szcują- najgorsze są babki, które pracują najdłużej. Myślą,że są najważeniejsze i wszytkich traktuja z góry. Rozmowy sa chyba cały czas, ale na jedno miejsce jest ok 10 osób!!! Najpierw rozmowa z dziewczyną z hr'u później z kierownikami produkcji( ale tylko wtedy, kiedy się spodobasz tej lasce). Później czekasz miesiąc na odpowiedź(p.s brzydcy, grubi, wolni lub bruneci są bez szans) Czasami dzwonią. Ja składałam podanie 4 razy i dopiero za 4 zadzwonili. Ogólnie nie polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza