Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~iiiiiii niezalogowany
15 lutego 2011r. o 20:25
to ile na ręke znaczy się netto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~l; niezalogowany
15 lutego 2011r. o 23:45
nie pytaj bo i tak ci nikt prawdy nie powie. Na moje oko maja jakies 1300 na reke
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lutego 2011r. o 10:01
~l; napisał(a): nie pytaj bo i tak ci nikt prawdy nie powie. Na moje oko maja jakies 1300 na reke


Człowieku nie wprowadzaj ludzi w błąd!
Zaczynając na produkcji masz 1600 netto.
Nadgodziny są płacone ( okres rozliczeniowy 4 mies.)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~janek niezalogowany
17 lutego 2011r. o 20:40
czyli nie ma wogole osob traktujacych pracownikow produkcyjnych normalnie w tej firmie? z tresci wieszkosci z was rozumuje ze wiekszosc to buraki, ale zeby tak same? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2011r. o 22:40
Najlepsze posty piszą ludzie co GUARDIANA a w sumie SRG GLOBAL znają z internetu.

Po pierwsze wynagrodzenie jest faktycznie 1600 brutto ale do tego dochodzi premia 25% i inne pierdoły co daje nam 2040 brutto
więc netto mamy około 1500 zł

Po drugie nadgodziny rozliczane są co miesiąc a nie co 4 jak ktoś sobie tam napisał owszem soboty i niedziele są rozliczane co kwartał.

Po trzecie zanim dostaniesz wynagrodzenie dostajesz grafik za poprzedni miesiąc by rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie godzin przepracowanych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2011r. o 6:35
okres rozliczeniowy to po czwarte jeżeli np przepracujesz wiecej jak 160 godz miesiecznie czy nie wiem jak masz na umowie a w systemie czterobrygadowym to sie zawsze zdarza to wtedy masz wyrównanie policz sobie czy przez cztery miechy bedziesz miał równo 640 godz na pewno nie

Zmoderowano 19.02.2011 godz.10:47 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2011r. o 9:25
ja tez moge powiedziec juz po miesiacu pracy ze atmosfera jest tam fatalna ,nikt ci konkretnie nie odpowie na pytanie sama dochodz wszystkiego.pozdrawiam wszystkich tam pracujacych i trzymajcie nerwy na wodzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obserwator niezalogowany
23 lutego 2011r. o 9:32
Witam.Niestety nie mogę zgodzić się z opinią,że piszą tu ludzie Guardian znający tylko z forum.Więc-zarobki są faktycznie niezłe i wie to każdy kto tam pracował lub pracuje.1600netto.Ale atmosfera w pracy i traktowanie pracowników :/ To prawda,ż na zachodzie pracujesz w podobnych warunkach i układach ale kasa 4X większa,więc warto przełknąć gorzką pigułkę poniżenia.
Pozdrawiam wszystkich niosących prawdę :D i życzę powodzenia niedowiarką-obyście mięli okazję spr.sami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza