Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~koksu niezalogowany
23 lutego 2011r. o 11:37
Koto ma układy i mnie wkręci do Guardiana:D bo byłem na 2 rozmowach i coś nie pykło :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obiektywny niezalogowany
26 lutego 2011r. o 8:39
Witam.

Ja też pracuję krótko w tej firmie. Nie trzeba jednak spędzić tam wiele czasu żeby poczynić pewne spostrzeżenia. Większość ludzi pracuje tam dla kasy. W Bolesławcu 1600 netto nie dostaje się często, zwłaszcza w fabrykach. Zdarzają się tam ludzie zadowoleni z pracy, uśmiechnięci, chcący zostać w firmie długo. Większość niestety narzeka i ma słuszne powody. Brak dobrej organizacji ma znaczny wpływ na pracę. Atmosfera pozostawia wiele do życzenia. Jeśli chodzi o samą pracę to wszystko zależy co danego dnia, tygodnia się robi a nigdy przed rozpoczęciem pracy się tego nie dowiecie. Jedno mogę powiedzieć na pewno, większość pracowników produkcji naprawdę ciężko haruje i trzeba mieć stalowe nerwy żeby tam zostać długo. Tyle na razie mam do powiedzenia. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obiektywny niezalogowany
26 lutego 2011r. o 10:00
~koksu napisał(a): Koto ma układy i mnie wkręci do Guardiana:D bo byłem na 2 rozmowach i coś nie pykło :D


wybaczcie post pod postem ale nie widzę opcji "edytuj".
@koksu - może i pykło. Do niektórych ludzi po 4 miesiącach dzwonią :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dudu niezalogowany
27 lutego 2011r. o 9:02
kolego nie trzeba znajomości w guardianie,z tego co wiem to szukają ludzi do pracy, ale przedewszystkim potrzebują magazyniera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 marca 2011r. o 16:04
co slychac w guardianie?pozdrawiam wszystkich tam pracujacychD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr niezalogowany
6 marca 2011r. o 18:16
Widzę ze temat ciagle jest aktualny :)
Czasami sobie tu wchodzę aby poczytać co tam ludzie piszą i stwierdzam jedno ze większość potrafi tylko narzekać.
Ludzie mamy kapitalizm i jeśli sie nie podoba to do domu.
Widzę że ciagle ktos odchodzi lub kogoś przyjmują
:D czyli nic sie nie zmieniło :D

pozdrawiam cała firmę a szczególnie Paint Line :D
A kadrze zarządzającej zyczę dobrego zarządzania ludźmi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koksu niezalogowany
6 marca 2011r. o 18:36
U mnie mineło juz chyba z 8 miesiecy więc nic nie bedzie :( :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~misiek niezalogowany
6 marca 2011r. o 22:40
~dudu napisał(a): kolego nie trzeba znajomości w guardianie,z tego co wiem to szukają ludzi do pracy, ale przedewszystkim potrzebują magazyniera.


skąd Ty wzieles takie informacje? Bo jak byłem tam miesiąc temu na rozmowie to powiedzieli że magazynierów mają komplet :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza