Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
9 marca 2011r. o 11:15
ja pracuje dwa miesiace.panuje nielad i brak organizacji brak szkolenia olewanie pracownikow wysmiewanie i glupie usmiechy za plecami.nie masz do kogo sie zwrocic albo sie nadajesz albo spadaj nic na sile i za zadne pieniadze...ten zaklad to porazka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dudu niezalogowany
10 marca 2011r. o 9:51
Moim zdaniem wyśmiewanie sie z ludzi i dyskryminacja to wina ludzi tam pracujących,np. dwie panie które niby są dorosłe niedość że nic nie robią to ciągle chodzą po hali i plotkują,obgadują i wyśmiewają się z ludzi (wyżej sr.... niż d... mają) a tak prawde pisząć nie są tam wcale potrzebne,o kim mowa pracownicy napewno wiedzą.:-)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2011r. o 21:49
~ napisał(a): ja pracuje dwa miesiace.panuje nielad i brak organizacji brak szkolenia olewanie pracownikow wysmiewanie i glupie usmiechy za plecami.nie masz do kogo sie zwrocic albo sie nadajesz albo spadaj nic na sile i za zadne pieniadze...ten zaklad to porazka

jaki nielad? wszystko jest zorganizowane i panuje jak najlepszy porzadek, poprostu dla niektorych trzeba by wyznaczyc autostrade. pozatym, prosze nie pisac zle o moim kochanym pracodawcy, ktory stawia przedemna nowe i nieprzewidzane wyzwania, pozwalajace mi sprawdzic sie w codziennie nowych okolicznosciach :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6269
#Katezz nieaktywny
10 marca 2011r. o 21:51
~ napisał(a): ja pracuje dwa miesiace.panuje nielad i brak organizacji brak szkolenia olewanie pracownikow wysmiewanie i glupie usmiechy za plecami.nie masz do kogo sie zwrocic albo sie nadajesz albo spadaj nic na sile i za zadne pieniadze...ten zaklad to porazka


A jakie trzeba miec predyspozycje,zeby sie "nadawac"? Co tam w ogole trzeba robic?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;] niezalogowany
11 marca 2011r. o 9:12
~Obiektywny napisał(a): Witam.

Ja też pracuję krótko w tej firmie. Nie trzeba jednak spędzić tam wiele czasu żeby poczynić pewne spostrzeżenia. Większość ludzi pracuje tam dla kasy.


To było dobre :D A myślisz ,że po co się idzie do pracy ?? Jeżeli nie zależałoby mi na kasie to wybrałabym wolontariat :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obiektywny niezalogowany
11 marca 2011r. o 10:29
@ ;] - wybacz, chodziło mi o to, że pracują TYLKO dla kasy. Wiele osób chce odejść z powodu bałaganu jaki tam panuje, ciągłego niepotrzebnego stresu jednak zostają z powodu lepszych zarobków niż w większości zakładów w mieście. Moje przeoczenie. Warto żeby oprócz pieniędzy praca dawała np. satysfakcję z tego co się robi, możliwość rozwoju, przyjemność z wykonywania codziennych obowiązków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 marca 2011r. o 10:53
i to jest właśnie to.Człowiek pracuje w zakładzie,do którego nie ma najmniejszej ochoty chodzic,potem popada w depresję i jest już tylko gorzej.Fajnie by było,gdyby człowiek mógł życ z tego,co lubi robic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obiektywny niezalogowany
11 marca 2011r. o 11:29
Dokładnie. Nawet jeżeli praca nie jest realizowaniem pasji (co zdarza się nielicznym) powinna w niej panować sprzyjająca atmosfera dla psychicznego komfortu. I komentarze typu: "wszędzie jest tak samo, nie narzekać tylko brać się do roboty" wcale nie pomagają zmianom na lepsze. Zadowolony pracownik jest w stanie wykonywać swoje obowiązki lepiej co na pewno jest korzystne dla pracodawcy. Wniosek - pracodawcy często sami sobie działają na szkodę. W Guardianie z całą pewnością bo taka rotacja pracowników rozbija system i tworzy nieopisany chaos.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza