Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sklep myśliwski w Bolesławcu.

~! niezalogowany
21 maja 2010r. o 12:21
sentinel napisał(a):
~~~ napisał(a): Ten sklep ma akurat niewiele wspólnego z myślistwem. Chodzi o sklep w Rakowicach.


Właśnie, że ma.
Tytuł tematu brzmi:
" Sklep myśliwski w Bolesławcu", a nie w Rakowicach. Sklep, nie skup zwierzyny :D


Powodzenia w zakupach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wiesiek niezalogowany
21 maja 2010r. o 13:40
Nie ma co dyskutowac, tylko podjechac i zobaczyc.A uwierzcie , jest warto .Sam tam byłem, widziałem i zakupy zrobiłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3434
#kilroy nieaktywny
21 maja 2010r. o 18:24
Ja ze swojej strony naprawdę polecam sklep naprzeciwko policji. Byłem tam jakiś czas temu, sprzedawca ma ogromną wiedzę, chętnie się nią dzieli, odpowiada na wszystkie pytania. Przedmiotem naszej rozmowy były raczej tematy militarno-turystyczne, nie myśliwskie. Ceny wysokie, ale tyle musi kosztować porządny sprzęt. Pozdrawiam:)

<b>http://www.lastfm.pl/user/sajmonasg<b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2995
#janez07 nieaktywny
21 maja 2010r. o 18:28
Też od niedawna sklep myśliwski jest na rynku na ul.Wesołej.Polecam kupiłem tam wiatrówkę

Bez gwiazdy nie ma jazdy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MAREK niezalogowany
22 maja 2010r. o 12:49
Byłem i już wszystko wiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miś niezalogowany
22 maja 2010r. o 23:08
sklep w bolcu posiada jedynie napis na ścianie bydynku i to wszystko co ma wspólnego z myśliwstwem. Wybór towaru na półkach jest skromny, a o broni i amunicji nie mamy co marzyć. Sklep w Bożejowicach jest ok. Dopiero sie rozkręca ale mamy do kupna ten towar o który spytamy, jeśli go nie ma na półce to będzie tam za kilka dni, robiłem tam zakupy dopiero dwa razy ale jestem bardzo miło zaskoczony obsługą i wyborem towaru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 maja 2010r. o 12:49
kilroy napisał(a): Ja ze swojej strony naprawdę polecam sklep naprzeciwko policji. Byłem tam jakiś czas temu, sprzedawca ma ogromną wiedzę, chętnie się nią dzieli, odpowiada na wszystkie pytania. Przedmiotem naszej rozmowy były raczej tematy militarno-turystyczne, nie myśliwskie. Ceny wysokie, ale tyle musi kosztować porządny sprzęt. Pozdrawiam:)


No właśnie tematy raczej militarno - turystyczne, z właścicielem pogadamy o górach, gnatach itp, ale profesjonalnego podejścia do myślistwa to ma on tyle co ratlerek do ogara,,, Ceny wywindowane w kosmos ( czy ktoś wie czy to jego lokal czy jest na wynajmie - to by wiele wyjaśniało ).
Natomiast w Bożejowicach ceny utrzymane są na przyzwoitym poziomie, dotyczy to zarówno ubrań, butów, bielizny termo i wszelkich dodatków typu paski, torby, saszetki, noże, latarki, czapki itp ( tak więc miłośnik turystyki militarno - krajoznawczej znajdzie dla siebie co będzie chciał, jeżeli nie ma na stanie, nic prostszego razem ze sprzedawca znajdzie to w katalogu i dostanie to w góra parę dni ) No i oczywiście broń i wyposażenie o których nie ma co marzyć w "Myślistwo Out Dor" - najbliższy ( oprócz tego w Bożejowicach ) w Złotoryi, więc jak ktoś ma ochotę i czas do stracenie ( i jakieś 15-25 % nadpłaty na samym towarze - nie licząc paliwa ) to w drogę.
A tak w ogóle to polecam chociaż zajrzeć do Bożejowic, od Bolesławca nie daleko i zapewniam nikt nie będzie żałował.
Pozdro dla wszystkich miłośników turystyki, militarii i myślistwa
lisztpl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
23 maja 2010r. o 12:54
~ napisał(a): Natomiast w Bożejowicach ceny utrzymane są na przyzwoitym poziomie, dotyczy to zarówno ubrań, butów, bielizny termo i wszelkich dodatków typu paski, torby, saszetki, noże, latarki, czapki itp ( tak więc miłośnik turystyki militarno - krajoznawczej znajdzie dla siebie co będzie chciał, jeżeli nie ma na stanie, nic prostszego razem ze sprzedawca znajdzie to w katalogu i dostanie to w góra parę dni )


Jak tak fajnie zachwalasz ten sklep :D, to podaj bliższe namiary na niego. Łatwiej i szybciej można będzie tam trafić. :)

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.