Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Opryski nad Bolesławcem

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 października 2010r. o 15:32
O i to się nazywa edukacja !
Osobiście czuję się zdrowszy od momentu , kiedy ostatnie opakowanie słodzika wyrzuciłem do kosza na śmieci. Żadnych czipsów , coca coli i gum , i dzieci mi nie chorują .I unikać lekarzy , choć to dobrzy ludzie.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5161
#Alma.Gemela nieaktywny
11 października 2010r. o 15:46
Pannazdzieckiem napisał(a): O i to się nazywa edukacja !
Osobiście czuję się zdrowszy od momentu , kiedy ostatnie opakowanie słodzika wyrzuciłem do kosza na śmieci. Żadnych czipsów , coca coli i gum , i dzieci mi nie chorują .I unikać lekarzy , choć to dobrzy ludzie.


Co prawda Nauka zamyka:D
A Wiedza otwiera..ale niech ci bedzie...edukacja to wlasciwe slowo:)


''(...)i danie nagrody twym niewolnikom, prorokom, i świętym, i bojącym się Twego imienia, małym i wielkim, oraz na
d o p r o w a d z e n i e
d o
r u i n y
t y c h
k t ó r z y
r u j n u j ą
z i e m i ę''!!

Obj.11:18

Lilith...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5159
#Rayon nieaktywny
11 października 2010r. o 19:20
Łk 11, 29-32

A gdy tłumy się gromadziły, zaczął mówić: "To plemię jest plemieniem przewrotnym. Żąda znaku, ale żaden znak nie będzie mu dany, prócz znaku Jonasza. Jak bowiem Jonasz był znakiem dla mieszkańców Niniwy, tak będzie Syn Człowieczy dla tego plemienia. Królowa z Południa powstanie na sądzie przeciw ludziom tego plemienia i potępi ich; ponieważ ona przybyła z krańców ziemi słuchać mądrości Salomona, a oto tu jest coś więcej niż Salomon. Ludzie z Niniwy powstaną na sądzie przeciw temu plemieniu i potępią je; ponieważ oni dzięki nawoływaniu Jonasza się nawrócili, a oto tu jest coś więcej niż Jonasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 października 2010r. o 19:56
Słoneczko zaszło i można podsumować dzień. Z moich obserwacji : przeleciało w dwóch głównych korytarzach powietrznych , jakie można obserwować w Bolesławcu, ponad 50 maszyn , ich smugi kondensacyjne grzecznie znikały w parę minut. Niebo było czyste aż do wieczora, nie było nawet śladu po opryskach Nie sypali dzisiaj nie tylko tu , ale również w okolicach , myślę jakieś 300 kilometrów , w przeciwnym razie wiatr przyniusł by fragmenty chemitrali. To był dobry dzień , od rana mam wrażenie , że coś się stało i jest to dobre dla ludzi.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2010r. o 19:58
myślę jakieś 300 kilometrów ?? na czym ty latasz ?? :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :|

Zmoderowano 11.10.2010 godz.22:27 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5161
#Alma.Gemela nieaktywny
11 października 2010r. o 19:59
Pannazdzieckiem napisał(a): Słoneczko zaszło i można podsumować dzień. Z moich obserwacji : przeleciało w dwóch głównych korytarzach powietrznych , jakie można obserwować w Bolesławcu, ponad 50 maszyn , ich smugi kondensacyjne grzecznie znikały w parę minut. Niebo było czyste aż do wieczora, nie było nawet śladu po opryskach Nie sypali dzisiaj nie tylko tu , ale również w okolicach , myślę jakieś 300 kilometrów , w przeciwnym razie wiatr przyniusł by fragmenty chemitrali. To był dobry dzień , od rana mam wrażenie , że coś się stało i jest to dobre dla ludzi.


Występuje cykliczność zdarzeń dotyczących materialnego funkcjonowania Wszechświata, więc Nasz Układ Słoneczny przechodzi przez obszar Różnych Energii oddziaływających na całe Stworzenie i ma to też wpływ na nasze zmysły;)
i ciała. Ponieważ obecnie weszliśmy w działanie Wyższych Energii, więc wszystko, co jest na Ziemi, w jakiś sposób odczuwa-odbiera te energie, chociaż na razie nie potrafimy potwierdzić tego naukowo (lub jest to ukrywane):)


Lilith...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2010r. o 20:03
to przeciez normalne ,ze energia z kosmosu oddzialowuje na nasza planete !! ?? powiedz nam jak to sie ma do opryskow nad boleslawcem ??

Zmoderowano 11.10.2010 godz.22:28 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5161
#Alma.Gemela nieaktywny
11 października 2010r. o 20:06
To proste:D ZADZIALALY!! potwierdza to Twoja Zla Energia ..o ktorą im chodzi:D

Zmoderowano 11.10.2010 godz.22:28 - powód: cytowanie (sentinel)

Lilith...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza