Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~madmax niezalogowany
6 grudnia 2014r. o 10:57
Prawda jest taka ze sołtys zawładną zehnderem-Dom za pol miliona auto za 50 kola a wy drobne dupki zapierdzielajcie dalej :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~karo niezalogowany
6 grudnia 2014r. o 11:37
O! Odezwał się zwolniony....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2014r. o 20:07
~karo napisał(a): O! Odezwał się zwolniony....
-pomyliłeś się kolego pracuje nadal w tej firmie :D ale nie zapierdzielam tylko zarabiam tu kaske :D na układy niema rady
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2014r. o 10:49
Masz racje jesteś expertem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grzes niezalogowany
9 grudnia 2014r. o 18:58
~co rok to samo napisał(a): No i znów to samo. Wielcy fachowcy się zwolnią w lutym, Nie będzie komu robić, my im pokażemy. I co? Jak zawsze. Bicie piany i nic więcej. Dajmy na luz. Zakład jest jednym z lepszych. Zarobki w miare dobre. A komu nie pasuje to Guardian ma przyjmować ludzi, tylko tam na te pensje będzie trzeba czekać kilka lat.


Jestem byłym pracownikiem i lepiej bym tego nie napisał.Kto chciał wyjechać i miał jaja to wyjechał i nie straszył dziesiąty rok z kolei że wyjedzie z nadzieją że zaraz dostanie krocie (PISAŁEM O TYM ROK TEMU NA FORUM).Zrozumcie bidaki jedno nie jesteście fachowcami tylko powielacie te same czynności tylko taśmy produkcyjnej wam brak.7 lat pracowałem w zehenderze i żaden ze straszących nie wyjechał i pewnie nie wyjedzie.Pozdrawiam i jak co roku oczekuję na informację o gwieździe wigilijnej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~???? niezalogowany
9 grudnia 2014r. o 23:08
~ napisał(a): Podwyżki dostaną ci co w ostatniej aferę brali udział po co te kamery super dobre a nic nikt nie zobaczył chociaż kamera ustawiona jest na to stanowisko
a kamery po to zebys czarny czlowieczku tyral a nie opierdzielal sie kamera nie na maszyny patrzy a na ciebie czy za czesto nie znikasz ze stanowiska masz stawke to tyraj jak w somali tylko ze ty masz lepiej bo masz kranowe z saturatora i nie biadol praca czyni wolnym :] :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
16 grudnia 2014r. o 15:17
~Grzes napisał(a): Jestem byłym pracownikiem i lepiej bym tego nie napisał.Kto chciał wyjechać i miał jaja to wyjechał i nie straszył dziesiąty rok z kolei że wyjedzie z nadzieją że zaraz dostanie krocie (PISAŁEM O TYM ROK TEMU NA FORUM).Zrozumcie bidaki jedno nie jesteście fachowcami tylko powielacie te same czynności tylko taśmy produkcyjnej wam brak.7 lat pracowałem w zehenderze i żaden ze straszących nie wyjechał i pewnie nie wyjedzie.Pozdrawiam i jak co roku oczekuję na informację o gwieździe wigilijnej.


Grzesiu D.
Przykro nam ale niestety nie ma już u nas w zakładzie takich fachowców jak ty :( nie każdy potrafi opierdzielić z gwinta flaszke wódki a później jeszcze dojść o własnych siłach na logistyke na wigilie zakładową. Jeśli w tym roku będzie jakaś gwiazda wigilijna to obiecuje Ci że sie o tym dowiesz, ale sam doskonale wiesz o tym jak wysoko postawiłeś pozostałym poprzeczke rzygając do kosza na śmieci podczas przemówienia dyrektora przy CAŁYM zakładzie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 16:41
~ napisał(a):
~karo napisał(a): O! Odezwał się zwolniony....
-pomyliłeś się kolego pracuje nadal w tej firmie :D ale nie zapierdzielam tylko zarabiam tu kaske :D na układy niema rady




Czy to nie pitbulek przypadkiem pisał??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza