Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~ niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 4:57
Jak coś to kapeć pomoże
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~portier niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 9:37
Sledze was caly czas !!!! mam prykaz od DLW na was big-brother jest u was 24 na dobe siadasz na chwile robie ci foto i wysyłam do DLW palisz fajke często robie ci foto kupczysz za dłogo nagrywam ile cie nie bylo na stanowisku !!!!!!!! widze was cały czas sledze na bierząco razem z dlw robimy wam piekło tanie robole a ja za kazde zdjęcie dostaje pln Wiec zapierdzielac nie obijać sie bo patrzę na was cały czas!!!! :D :D :D :D :D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~,,, niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 20:51
~;;; napisał(a): Lutowanie się nudzi?






Nie , tylko ci co naprawić nie potrafią gamonie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 21:37
~portier napisał(a): Sledze was caly czas !!!! mam prykaz od DLW na was big-brother jest u was 24 na dobe siadasz na chwile robie ci foto i wysyłam do DLW palisz fajke często robie ci foto kupczysz za dłogo nagrywam ile cie nie bylo na stanowisku !!!!!!!! widze was cały czas sledze na bierząco razem z dlw robimy wam piekło tanie robole a ja za kazde zdjęcie dostaje pln Wiec zapierdzielac nie obijać sie bo patrzę na was cały czas!!!! :D :D :D :D :D
Rodzice cię [celowo z małej litery] nie kochali :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 22:04
~portier napisał(a): Sledze was caly czas !!!! mam prykaz od DLW na was big-brother jest u was 24 na dobe siadasz na chwile robie ci foto i wysyłam do DLW palisz fajke często robie ci foto kupczysz za dłogo nagrywam ile cie nie bylo na stanowisku !!!!!!!! widze was cały czas sledze na bierząco razem z dlw robimy wam piekło tanie robole a ja za kazde zdjęcie dostaje pln Wiec zapierdzielac nie obijać sie bo patrzę na was cały czas!!!! :D :D :D :D :D
To dla ciebie.Tam się odnajdziesz http://www.bolec.info/ogloszenia/operator-produkcji-641681.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 czerwca 2016r. o 10:38
To dla ciebie KAPEĆ .Tam się odnajdziesz http://www.bolec.info/ogloszenia/operator-produkcji-641681.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~decis niezalogowany
4 czerwca 2016r. o 10:53
Co Wy tak z tym kapciem ?On prawie nie ma wyjścia , no chyba że tylko jedno ale to by znaczyło , ze ma jakiś honor.
Mówię do Was , patrzcie na łazików (naprawiaczy)co to poudawać w pracy lubią . A może by im tak po premii panie kierowniku ?
Wszyscy to widzicie czy udajecie , że problemu nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 czerwca 2016r. o 21:47
Kapeć i honor!!!
Spokojnie. pomału, zdążymy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA CER-FAR zaprasza