Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~xxx niezalogowany
3 grudnia 2011r. o 18:38
~nieznany napisał(a): jestem tego zdani zeby zwolnic d.d a nad m.d bym sie zastanowil . pozdrowienia dla d.j i p.d :) ;) ;) :] :*
Jak masz jeszcze jakieś cenne uwagi co do mojej osoby lub innych pracowników tego zakładu to nie wypowiadaj się na forum, tylko zgłoś to odpowiedniej osobie, skoro jesteś takim fachowcem ?!!! Tak się składa że ja robię swoje, . Nie życzę sobie wypisywania jakichkolwiek inicjałów. Zapomniałeś dopisać swoje- a może nie stać cię na to. Nieważne zresztą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
4 grudnia 2011r. o 18:11
~xxx napisał(a):
~nieznany napisał(a): jestem tego zdani zeby zwolnic d.d a nad m.d bym sie zastanowil . pozdrowienia dla d.j i p.d :) ;) ;) :] :*
Jak masz jeszcze jakieś cenne uwagi co do mojej osoby lub innych pracowników tego zakładu to nie wypowiadaj się na forum, tylko zgłoś to odpowiedniej osobie, skoro jesteś takim fachowcem ?!!! Tak się składa że ja robię swoje, . Nie życzę sobie wypisywania jakichkolwiek inicjałów. Zapomniałeś dopisać swoje- a może nie stać cię na to. Nieważne zresztą.


ty też nie wpisałeś swojego :P :P :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~żółwik niezalogowany
4 grudnia 2011r. o 19:47
A ja to bym zwolnił d.k i jego przydupasów zrobiło by sie Psychicznie elegancko a robota i tak była by zrobiona!!! A ostatnie wypadki to z czego sie biorą>?? Z pospiechu i strachu przed d.k Zastrasza ludzi straszy zwolnieniami i kaze zapier...po 12 godzin-jestesmy wkor..... bardzo !!!my chcemy w 8 h zarobic to co zarabiamy w 12 opamiętaj sie d.k-Z pozdrowieniami dla koordynatorkow i kiera ZIOMKI Z PRODUKCJI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~byle kto niezalogowany
4 grudnia 2011r. o 19:55
tak spinają sie kolesie z lakierni a zapraszamy was na produkcje np. na trójkąty lub wanny i zobaczymy wtedy jak będziecie kwiczeć a nie jak teraz jeden z drugim siedzą w koncie nic nie robią a najwiecej kłapią dziobem zamknijcie mordy i wezcie się za robote i tak dla niektórych nie jestem żadnym przydupasem zasówam po 12 godzin co wcale mi sie nie podoba niechce ale musze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 grudnia 2011r. o 20:07
~byle kto napisał(a): tak spinają sie kolesie z lakierni a zapraszamy was na produkcje np. na trójkąty lub wanny i zobaczymy wtedy jak będziecie kwiczeć a nie jak teraz jeden z drugim siedzą w koncie nic nie robią a najwiecej kłapią dziobem zamknijcie mordy i wezcie się za robote i tak dla niektórych nie jestem żadnym przydupasem zasówam po 12 godzin co wcale mi sie nie podoba niechce ale musze
-zółwik-JA ROBIE NA METROPOLITANACH I NIENARZEKAM
:D :D :D :D TROCHE ROBIE TROCHE WALE SCIEME I TAK JAKOS LECI :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~x niezalogowany
4 grudnia 2011r. o 20:15
Wiecie co? Nie mam nic wspólnego z tym zakladem, ale jak czytam wasze wypowiedzi i obgadywania jeden na drugiego, ten wiecej robi, ten mniej, a to po 12 godzin, a to, a tamto to ten zakład to jedno bagno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~x niezalogowany
4 grudnia 2011r. o 20:23
Zastanawiam się, kto tam pracuje. Począwszy od góry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~007 niezalogowany
4 grudnia 2011r. o 20:28
MAMY BLUZY Z LOGO WIEC POROZGLADAJ SIE PO MIESCIE :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza