Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~ niezalogowany
4 grudnia 2011r. o 21:15
~xyz napisał(a):
jutro nie trzeba rano wsawać. no właśnie forum jest od tego żeby sobie pojezdzić po wszystkich anonimowo a niby po co jest forum na pewno nie od tego zeby sobie słodzić :> :> :> :> :>


No bo niby słodzić to można prosto w oczy, a obgadywać poza. Oj nie ładnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
4 grudnia 2011r. o 21:25
no nie ładnie ale takie jest życie i prawo dżungli w necie ;)

Zmoderowano 05.12.2011 godz.18:03 - powód: zbędne cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 grudnia 2011r. o 21:38
straszni ci ludzie co pracuja w zehnder
co sie stalo z nami ludzmi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
4 grudnia 2011r. o 21:51
~ napisał(a): straszni ci ludzie co pracuja w zehnder
co sie stalo z nami ludzmi


a co miało sie stać pogoń za pieniądzem robi swoje nikt nie chce za długo siedziec w pracy a w tych czasach niestety zeby zarobić jakies godne pieniadze trzeba zasowac po 250 godzin w miesiacu zyby nie braklo do 10 nastepnego miesiaca smutne ale prawdziwe ;( ;( a tym bardziej sie ciezko robi jak sie widzi ze ktos inny w pracy co chwile siedzi na palarni i robi wszysko tylko nie swoje a ty musisz zapieprzac bo normy nie wyrobisz albo za byle co ci menago premie zapieprzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 grudnia 2011r. o 21:57
No niestety, ale takie jest życie.

Zmoderowano 05.12.2011 godz.18:04 - powód: zbędne cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
4 grudnia 2011r. o 22:07
ciekawy jestem kim ty jesteś bo napewno nie pracownikiem naszej "wspaniałej" firmy bo inaczej pisałbyś nazwałbym to w troszeczke innym stylu bardziej brutalnym no chyba ze "ty" to płeć piekna co bardziej mi pasuje do twoich wypowiedzi

Zmoderowano 05.12.2011 godz.18:04 - powód: zbędne cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 grudnia 2011r. o 22:15
Już wcześniej pisałam, że nie mam nic wspólnego z tym zakładem, po prostu czytam te posty i żal mi Was pracowników tej firmy.

Zmoderowano 05.12.2011 godz.18:04 - powód: zbędne cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
4 grudnia 2011r. o 22:23
w imieniu pracowników DZIEKUJE :*

Zmoderowano 05.12.2011 godz.18:04 - powód: zbędne cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Orange zaprasza