Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~nieznany niezalogowany
6 grudnia 2011r. o 1:57
tyle zarobisz jak pracujesz po12godzin soboty talony po 800 a podatek sobie teras odbij na ta wyplate to zarobisz ze 2200 plus
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~boluś niezalogowany
6 grudnia 2011r. o 11:01
Tylko czy na swieta wielkanocne tez cos dostaniecie?
jesli nie to biorac pod uwage fakt ze w innych zakladach ludzie dostana 300 zl w grudniu i 300 zl na wielkanoc to wychodzi razem 600 zl. Wiec suma sumarum nie jest to taka rewelacja te wasze 800 zl ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~byle kto niezalogowany
10 grudnia 2011r. o 18:26
~boluś napisał(a): Tylko czy na swieta wielkanocne tez cos dostaniecie?
jesli nie to biorac pod uwage fakt ze w innych zakladach ludzie dostana 300 zl w grudniu i 300 zl na wielkanoc to wychodzi razem 600 zl. Wiec suma sumarum nie jest to taka rewelacja te wasze 800 zl ;)


na wielkanoc nic nie dostaniemy ale wez tez pod uwage ze co roku mamy wczasy pod gruszą 600zl plus te talony 800zl to nie jest zle jeszcze jakby tego podatku nie odbvijali to byłoby dobrze a tak to wypłata była mizerna i nie ma w zakładzie nikogo kto byłby zadowolony z wypłaty no ale nie można dostać talonów i dobrej wypłaty NIE W POLSCE zawsze zakład musi sobie odbić to na wypłatach i to sie w naszym kraju nigdy nie zmieni ciekaw jestem tylko czy dyro da jakies podwyżki po nowym roku nie tylko marne 20 gr inflacyjnej ale jakis porzadne za ilość wyprodukowanych grzejników w tym roku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~c niezalogowany
10 grudnia 2011r. o 21:17
nie zakład odbija tylko nasze kochane państwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Małgo niezalogowany
11 grudnia 2011r. o 14:23
nawiasem mówiąc i wracając do poprzednika Bader jak zwykle nie wykazał się inicjatywą i nie dają nam nadziei na talon choćby za 100 zł,tak więc moge tylko pozazdrościć pracownikom Zehnder
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sir niezalogowany
11 grudnia 2011r. o 17:29
Mam tam kilku znajomych wiec wiem ze w porownaniu do okolicznych zakladow zarabiaja najlepiej. A do tego te talony wczasy pod grusza tylko pozazdroscic.Chociaz praca do lekkich nie nalezy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~okon niezalogowany
14 grudnia 2011r. o 18:45
~nieznany napisał(a): tyle zarobisz jak pracujesz po12godzin soboty talony po 800 a podatek sobie teras odbij na ta wyplate to zarobisz ze 2200 plus


podajcie nazwe zakladu wasale gdzie zarobicie te 2200 na lape w Bolcu. A jak pomuslow brak do do roboty i nie biadolic.
Zawsze mozna sie zwolnic i w Tesco na dziale serow wyrwac 1500
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2011r. o 22:31
to nie jest tak zle.Ja mam rente na reke 517 zl i jak mam zyc.Chetnie bym podjela prace w niepelnym wymiarze godzin
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza