Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Zehnder

~ niezalogowany
7 kwietnia 2012r. o 22:22
A ja dostałem 700 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
8 kwietnia 2012r. o 22:45
TAK TAK CALA KUPE DOSTALES A NIE 700ZL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6013
#FanFazi nieaktywny
9 kwietnia 2012r. o 11:55
ostatnio darek dobrze na zebraniu powiedzial a w sumie to przytoczyl pytanie dyrektora a mianowicie: " jesli ktos pracuje juz X lat w tym zakladzie i siedzi w nim to dlaczego narzeka?? jak cos niepasuje zamiast narzekac niech sie zwolni nikt nikogo tam na sile nietrzyma wiec po co to gadanie??" dobrze powiedziane moim zdaniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 kwietnia 2012r. o 12:55
Zgzdzam sie z przedmówcą Dyrektor ma racje powinien klientowi powiedzieć żeby spierd..... jak mu nie pasuje.
Praca jest tylko dla uległych i tak sie dziwię ze nie bierze od każdego pracownika po 100 zł za to ze pracują w tak dobrej firmie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bzik niezalogowany
9 kwietnia 2012r. o 20:19
FanFazi napisał(a): ostatnio darek dobrze na zebraniu powiedzial a w sumie to przytoczyl pytanie dyrektora a mianowicie: " jesli ktos pracuje juz X lat w tym zakladzie i siedzi w nim to dlaczego narzeka?? jak cos niepasuje zamiast narzekac niech sie zwolni nikt nikogo tam na sile nietrzyma wiec po co to gadanie??" dobrze powiedziane moim zdaniem.


nie no pewnie po co mowic ze cos jest zle. fan fazi jak mialbys rodzine na utrzymaniu to bys nie gadal jak potluczony.
Pracownicy po to tu pisza zeby pokazac ze cos jest zle i niedobre a nie dlatego ze tak i sie widzimisie(no 99% z nas).

Nikt mi nie powie ze jest dobrze jak karze nam sie nagle robic po 100% wiecej itp.Albo jak sie kupuje gorsze maszyny niz te ktore mamy na zakladzie i wymaga sie zeby robic wieccej.

Dlaczego w ankietach nikt nie zapyta np
jak oceniasz swojego menagera
co sadzisz o parku maszynowym
Czy twoim zdaniem zaklad idzie w dobrym kierunku
Czy kaizen przynioslo straty czy zyski dla zakladu.

W naszym zakladzie dzieje sie to co swojego czasu w hormanie.Coraz wieksza biurokracja coraz dalej pracownik ma do osoby decyzyjnej.Bo wystarczy zobaczyc jaka decyzyjnosc maja menegery(zadnej).itp itd .......................juz mi sie az pisac nie chce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 kwietnia 2012r. o 20:22
'park maszynowy' - hahahahaha najpierw sie koles doksztalc i skoncz szkole to nie bedziesz takich nowotworow jezykowych uzywal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 kwietnia 2012r. o 20:35
no ja wiem ze wy biurowcy potrzebujecie specjalnych nazw bo inaczej mogli by was pomylic z nami produkcyjnymi a to ujma.
My wiemy o co chodzi w takim jak to nazwales nowotworze jezykowym :P

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pracownik niezalogowany
22 kwietnia 2012r. o 17:16
Trwa nabor na stanowiska produkcyjne, bez wiekszych kwalifikacji, ponoc mozna zostawiac podania na bramie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza