Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Urząd Gminy i Dom Kultury w Gromadce - opinie.

~~Rdzawobrunatny Winnik niezalogowany
3 października 2023r. o 18:09
~~Teo napisał(a): Mój glos ma Konfederacja.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stefan niezalogowany
4 października 2023r. o 18:58
~~Teo napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Halina napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Teo napisał(a): Mój glos ma Konfederacja.

I po co? Przemyśl to jeszcze i daj odpowiedź .
A co mam na Czarzastego i Biedronia-pedzia głosować ?


Muł to krzyżówka osła z koniem. Turoń z kolei jest krzyżówką żubra z krową . A krzyżówką kogo z kim jest Biedroń? Dlatego na niego też nie głosuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stefan niezalogowany
6 października 2023r. o 17:14
~~Rdzawobrunatny Winnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Teo napisał(a): Mój glos ma Konfederacja.


Jaka konfederacja? Przecież oni mają program konserwatywny i centro - prawicowy. To gorsze niż teka Stańczyka. Ale Twój wybór. Wybieraj




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Teo niezalogowany
6 października 2023r. o 17:59
~~Stefan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rdzawobrunatny Winnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Teo napisał(a): Mój glos ma Konfederacja.


Jaka konfederacja? Przecież oni mają program konserwatywny i centro - prawicowy. To gorsze niż teka Stańczyka. Ale Twój wybór. Wybieraj





Co jest złego w konserwatyzmie i poglądach prawicowych ?
Jeżeli jesteś polskim patriotą to takie poglądy nie są dla ciebie obce. Mają też liberalnych przedstawicieli, ja powiedziałbym, że są zróżnicowani, tj. są u nich ludzie z prawicy i umiarkowanej lewicy, nie ma tam fanatyków religijnych ani narodowych. To wszystko tworzą nasze media, media Tuska i Kaczyńskiego.
Jedyny wybór dzisiaj dla Polaków to jest Konfederacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adam niezalogowany
8 października 2023r. o 8:56
Czy gmina Gromadka dojrzała do wyborów parlamentarnych i referendum ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~und z córkami niezalogowany
8 października 2023r. o 9:00
~~Adam napisał(a): Czy gmina Gromadka dojrzała do wyborów parlamentarnych i referendum ?


Jak zawieszą uchwałę o LGBT to odwiedzi ich Naczelnik Polski .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celina niezalogowany
8 października 2023r. o 9:22
~~und z córkami napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Adam napisał(a): Czy gmina Gromadka dojrzała do wyborów parlamentarnych i referendum ?


Jak zawieszą uchwałę o LGBT to odwiedzi ich Naczelnik Polski .


W gminie Gromadka nie ma żadnej uchwały dotyczącej lesbijek , gejów i ludzi innej orientacji seksualnej. Ponoć u nas takich nie ma. Chociaż może gdzieś tam się ukrywają?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Naja niezalogowany
8 października 2023r. o 9:53
to prowokatorzy z boków kleili gdzie się da naklejki,, gmina,miasto wolne od lgbt,zostali nawet na tym przyłapani
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza