Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poród w Bolesławcu.

~~Ja niezalogowany
21 września 2017r. o 10:29
Położne w większości a zwłaszcza pielęgniarki od noworodków są w porządku - gorzej z lekarzami. Ja osobiście czułam się jakbym była w szkole. Przed obchodem wielka panika żeby był porządek na szafce i wietrzenie sali ale ogólnie to nie wolno uchylac okien gdy są w sali dzieci nawet gdy gorąco bo lekarze nie pozwalają. Ja mialam wskazanie na cc od okulisty i nikt nic nie podwazal dopuki nie powiedziałam że wcześniejsze porody były zabiegowe to lekarz już zaczął przygadywac że teraz wiadomo dlaczego będzie cc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
21 września 2017r. o 10:29
Położne w większości a zwłaszcza pielęgniarki od noworodków są w porządku - gorzej z lekarzami. Ja osobiście czułam się jakbym była w szkole. Przed obchodem wielka panika żeby był porządek na szafce i wietrzenie sali ale ogólnie to nie wolno uchylac okien gdy są w sali dzieci nawet gdy gorąco bo lekarze nie pozwalają. Ja mialam wskazanie na cc od okulisty i nikt nic nie podwazal dopuki nie powiedziałam że wcześniejsze porody były zabiegowe to lekarz już zaczął przygadywac że teraz wiadomo dlaczego będzie cc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 września 2017r. o 13:43
~~Ja napisał(a): Położne w większości a zwłaszcza pielęgniarki od noworodków są w porządku - gorzej z lekarzami. Ja osobiście czułam się jakbym była w szkole. Przed obchodem wielka panika żeby był porządek na szafce i wietrzenie sali ale ogólnie to nie wolno uchylac okien gdy są w sali dzieci nawet gdy gorąco bo lekarze nie pozwalają. Ja mialam wskazanie na cc od okulisty i nikt nic nie podwazal dopuki nie powiedziałam że wcześniejsze porody były zabiegowe to lekarz już zaczął przygadywac że teraz wiadomo dlaczego będzie cc.

a ile miałaś robione cc? bo ponoc po 2 już 3 robią bez zaświadczeń ze względu na dwa wcześniejsze.
ja miałam 2 cc ze wskazań okulistycznych na papierze i ponoc na trzeci poród nie muszę nic mieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gosia niezalogowany
16 października 2017r. o 18:32
Dziewczyny co jeszcze warto zabrac na boleslawiecka porodówke prócz reczy ze strony szpitala? Co Wam jeszcze się przydało podczas porodu/ po porodzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxx niezalogowany
10 stycznia 2018r. o 22:56
Dla mnie położne i lekarze byli naprawdę super mimo iż żaden z lekarzy nie był prowadzącym nie odczulam innego traktowania, położone bardzo miłe i pomocne jedyne jakie mam zastrzrzenie to do Pan z noworodków nie był ani pomocne ani mile a wszystko co robiły to z łaska takie bynajmniej miał człowiek wrażenie dlatego też to położne nauczyły mnie przystawiac dziecko do piersi bo Panie z noworodków tego nie zrobiły
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawoczerwona Cieszynianka niezalogowany
7 kwietnia 2018r. o 21:26
Jakieś nowe wrażenia z bolesławieckiej porodówki? Wybieram się w lipcu i chcę wiedzieć jak sprawy się przedstawiają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglastoczerwona Bergenia niezalogowany
8 kwietnia 2018r. o 1:33
Przestańcie się cackać ze sobą. Zachowujecie się jak gówniary w piaskownicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karmazynowy Chaber niezalogowany
8 kwietnia 2018r. o 9:14
Również mam termin na lipiec , myślę, że nie taki straszny wilk jak go malują... Leżałam niedawno na ginekologii i na prawdę nie mam zastrzeżeń
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza