Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Remont Łazienki.

~~Scrap battery pickup service niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 11:37
Hej, friend! I'm ready to embark on a journey of discovery.

While I can't be certain, it appears that this could positively impact your project Copper alloy refining

Bye for now, and may positivity surround you
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwona Psianka niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 12:02
powiem wam tak...skończyło się ''babci kupczy...e''
są pewne granice a ta już została definitywnie przekroczona...
ktoś kto by naprawdę szukał kogoś do zrobienia remontu ma od tego dział ogłoszeń...to była złośliwa zagrywka i tą sprawę załatwię tak jak kiedyś przed laty ...tym razem bardziej konkretnie...
ja nie będę straszył kancelariami i prawnikami ...ja po prostu jutro to zrobię ...
nie będzie mi się wpół słowa przerywać rozmowę jak zrobił to p. Kazimierz...
powiem tak-Rubikon ktoś przekroczył a ja rzuciłem kości...koniec tego rozpasania...

teraz macie pole do ''popisów''

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grynszpanowy Łubinnik niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 12:14
Przyjacielu to nie była złośliwa zagrywka. Wiem, że są firmy w internecie ale nie znam ich i liczyłem na to, że ktoś mi jedną z tych firm poleci. Czy ja naprawdę zawiniłem tym, że zapytałem o polecenie jakiejś ? Kiedyś ludzie sobie pomagali ale może jestem staroświecki
.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwona Psianka niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 12:26
więc jeśli tak jest jesteś bezpieczny ...
jeśli okaże się że twoje IP pokrywa cię z tym który podał moje dane już tak nie będzie...
ja nie doszukuję się tu twoich intencji ...
to co piszesz że kiedyś ludzie sobie pomagali jest prawdą ...kiedyś tak było tylko i czasy i ludzie się zmienili...

kiedyś blisko dwa lata kogoś tu ostrzegałem że z tym co robi skończę ...nie docierało to do niego więc skończył w sądzie...
tak się i teraz skończy...
ja tu kiedyś pisałem o tym wprost bez żadnych ściemek i teraz robię to samo ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 12:27
~~Grynszpanowy Łubinnik napisał(a): Przyjacielu to nie była złośliwa zagrywka. Wiem, że są firmy w internecie ale nie znam ich i liczyłem na to, że ktoś mi jedną z tych firm poleci. Czy ja naprawdę zawiniłem tym, że zapytałem o polecenie jakiejś ? Kiedyś ludzie sobie pomagali ale może jestem staroświecki
.

Jak tylko zapytałeś to po co się tłumaczysz ?,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grynszpanowy Łubinnik niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 12:32
Wiesz bo ja nawet nie wiem o co chodzi, wczoraj cały dzień nie wchodziłem do sieci a jak już wszedłem to zauważyłem burzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 12:38
Burza w szklance wody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cerazea płowa niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 12:48
Się okaże. Myślę że ktoś tu ma teraz cieplutko. Każdego by wkur//iło gdyby jego dane tu ujawniono .Jeśli myślicie inaczej droga otwarta do tego byście swoje podawali. Jest jakiś ochotnik?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza