Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Remont Łazienki.

~~Bolecnauta niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 14:06
Kto ci w to uwierzy plantatorze. Zaloguj się i napisz -nie miałem z udostępnianiem danych w tym poście nic wspólnego. Lucjan ,,kryształ''
Tyle że portal pamięta jego wyzwiska . Czy to też jest s..syństwo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 14:12
~~Lucjan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Ty też nie robiłeś z tego problemu bo widziałeś w tym zysk. Jeśli widziałeś w tym jakiś problem powinieneś go pozwać a nie straszyć kancelariami. Ale ty wiedziałeś że się ośmieszysz bo taką sprawą jak bałagan na podwórku może się zajmować jakiś sołtys a nie Policja.
Teraz się tłumaczysz a ja wiem dlaczego.

Człowieku, bałagan na podwórku a pisanie o czymś czego nie ma na publicznym portalu to dwa różne tematy, nie napiszę pomyśl za nim coś odpowiesz, podejrzewam że ta zdolność jest ci obca.

Trzeba było tego anonima pozwać o oszczerstwo .A ty co zrobiłeś? Pojęczałeś tu i na tym koniec. Minęły 24 godziny i ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowy Bukszpan niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 15:04
Zapadła złowroga cisza , wszyscy w strachu przed januszowym gniewem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grynszpanowy Łubinnik niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 15:12
No dobrze bo nieprzyjemnie się zrobiło. Może macie Państwo wiedzę jaki jest koszt remontu łazienki do 10 m. Materiały kupione w Bolesławcu, bez niepotrzebnego jeżdżenia bo jednak ceny różnią się zapewne od innych lokalizacji chyba, że jestem w błędzie. Wiem, że ostateczny koszt trudny jest do oszacowania ale może ktoś z Państwa robił remont. Chodzi mi o średni koszt materiałów i robociznę razem bo chciałbym wiedzieć czego się spodziewać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 15:21
~~Bolecnauta napisał(a): Kto ci w to uwierzy plantatorze. Zaloguj się i napisz -nie miałem z udostępnianiem danych w tym poście nic wspólnego. Lucjan ,,kryształ''
Tyle że portal pamięta jego wyzwiska . Czy to też jest s..syństwo?

Nie mogę tego napisać , "kryształ" na tym forum jest tylko jeden , TY i tyko TY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Miesiącznica niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 15:33
Napisz dokładnie jakie dane osobowe zostały umieszczone??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwona Psianka niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 15:36
widomo że żaden z ciebie ''kryształ''....;D
ale zadano ci tu pytanie...co z tym zalogowaniem się i jasnej ,otwartej deklaracji że nie opublikowałeś tego postu z moimi danymi...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 15:37
~~Bolecnauta napisał(a): Kto ci w to uwierzy plantatorze. Zaloguj się i napisz -nie miałem z udostępnianiem danych w tym poście nic wspólnego. Lucjan ,,kryształ''
Tyle że portal pamięta jego wyzwiska . Czy to też jest s..syństwo?

Do sądu z tym Lucjanem , faszystą, tchórzem , tempakiem, głąbem, kmiotem , nieukiem , wiejskim chamskim tłukiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza