Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Remont Łazienki.

~~ niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 12:50
~~Milioner Donald Tusk napisał(a): Prawda jest taka że WSZYSCY mają w DUPIE Janusza i jego telefon i gdzie mieszka . kogo to ourwa obchodzi PAJACU .

Jeśli nikogo to nie obchodzi to po co i dla kogo była ta wrzutka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grynszpanowy Łubinnik niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 12:59
No nie byłem świadomy, że ktoś podał tu czyjeś dane. Inna sprawa polecić firmę, inna sprawa podać dane osobowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 13:18
~~Cerazea płowa napisał(a): Się okaże. Myślę że ktoś tu ma teraz cieplutko. Każdego by wkur//iło gdyby jego dane tu ujawniono .Jeśli myślicie inaczej droga otwarta do tego byście swoje podawali. Jest jakiś ochotnik?

Pamiętam podobną sytuację, ktoś zadał pytanie gdzie można kupić truskawki prosto z pola, ktoś podał między innymi moje dane i wielu innych producentów nikt z tego powodu nie robił problemu. Jak jakiś anonim anonim pisał o moim bałaganie na podwórku i syfie w mieszkaniu, i wstydzie jakie przynoszę z tego powodu całym Ocicom , postraszyłem prawnikiem nie będę przypominał co pisał ten obrażony budowlaniec , Kali to przy nim mały pikuś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 13:27
Ty też nie robiłeś z tego problemu bo widziałeś w tym zysk. Jeśli widziałeś w tym jakiś problem powinieneś go pozwać a nie straszyć kancelariami. Ale ty wiedziałeś że się ośmieszysz bo taką sprawą jak bałagan na podwórku może się zajmować jakiś sołtys a nie Policja.
Teraz się tłumaczysz a ja wiem dlaczego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwona Psianka niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 13:46
przypomnę ci tu Lucjanie twój niedawny telefon do mnie...;D
pamiętasz moje zdziwienie bo przecież sam tu zapewniałeś wcześniej że go wyrzucasz by ci nie ''zaśmiecał telefonu''...okazało się że nie wyrzuciłeś...
przypomniał bym ci o wiele więcej ale ...na to jeszcze będzie czas...
i oby to nie okazało się że zostaniesz z ''palcem w D''
a szczerze mówiąc to mam podejrzenia że możesz być jednym z trójki którą o to mogę posądzać...

a ja Lucjan tego nie odpuszczę ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 13:50
~~Jasnoczerwona Psianka napisał(a): przypomnę ci tu Lucjanie twój niedawny telefon do mnie...;D
pamiętasz moje zdziwienie bo przecież sam tu zapewniałeś wcześniej że go wyrzucasz by ci nie ''zaśmiecał telefonu''...okazało się że nie wyrzuciłeś...
przypomniał bym ci o wiele więcej ale ...na to jeszcze będzie czas...
i oby to nie okazało się że zostaniesz z ''palcem w D''
a szczerze mówiąc to mam podejrzenia że możesz być jednym z trójki którą o to mogę posądzać...

a ja Lucjan tego nie odpuszczę ...

Podam Tobie osobiście moje dane, tylko napisz gdzie i kiedy mogę to zrobić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 13:53
Ja jak piszę niezalogowany zawsze mam ten sam pseudonim , to co ty robisz na tym portalu to zwykłe s.. syństwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 14:00
~~ napisał(a): Ty też nie robiłeś z tego problemu bo widziałeś w tym zysk. Jeśli widziałeś w tym jakiś problem powinieneś go pozwać a nie straszyć kancelariami. Ale ty wiedziałeś że się ośmieszysz bo taką sprawą jak bałagan na podwórku może się zajmować jakiś sołtys a nie Policja.
Teraz się tłumaczysz a ja wiem dlaczego.

Człowieku, bałagan na podwórku a pisanie o czymś czego nie ma na publicznym portalu to dwa różne tematy, nie napiszę pomyśl za nim coś odpowiesz, podejrzewam że ta zdolność jest ci obca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza