Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

7579
#tatafranka nieaktywny
20 listopada 2012r. o 22:32
Nowe twarze mile widziane, sprawa oczywista :)
Przy okazji chciałbym przeprosić osoby, którym nie odpowiedziałem na esemesy i gadulcowe zapytania- WYBACZCIE!! Wiem, tylko winny się tłumaczy, ale bylem po prostu bardzo zajęty, a później (na pisanie) za bardzo przejęty ;) , a owo zajęcie i przyczyna przejęcia wyglądały tak:

skradam się:[img=1353446669_vkkerne.jpg]

w cztery oczy jej:[img=1353446787_kxnrjo6.jpg]

i na plecy bestię:[img=1353446952_2cb0ftk.jpg]



To był dzień! Chyba jednak założę konto na fejsie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4940
#rock4 nieaktywny
20 listopada 2012r. o 23:09
Padre, ja myślałem że ty zawodowo jeździsz, a ty się dopiero uczysz (w dodatku na 8 kołowej naczepie) ;) ;)

do zobaczyska w czwartek wszystkim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mirek niezalogowany
8 stycznia 2013r. o 19:37
Witam wrócił bym do gry :) Tylko zmieniłem tel. i nie mam kontaktu ,żeby się z kimś zabrać :( pozdr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mirek niezalogowany
8 stycznia 2013r. o 19:38
Witam wrócił bym do gry :) Tylko zmieniłem tel. i nie mam kontaktu ,żeby się z kimś zabrać :( pozdr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;) niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 8:10
~Mirek napisał(a): Witam wrócił bym do gry :) Tylko zmieniłem tel. i nie mam kontaktu ,żeby się z kimś zabrać :( pozdr


Zapraszamy zapraszamy Podaj swój nowy numer to zawsze ktoś Cię zabierze ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mirek niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 10:01
721500791 Jak coś z pod Humedu ktoś może Mnie zabrać po drodze :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nowy niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 14:36
witam mam pytanko byłem już kiedyś zobaczyć jak gracie można by było spróbowac raz przyjechac i pograć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~j.b niezalogowany
9 stycznia 2013r. o 16:33
jasne każdy mile widziany:) zapraszamy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza