Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~Pannazdzieckiem niezalogowany
27 lipca 2021r. o 18:10
mówię ci że to on bo moi kolesie hakery mi to powiedzieli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
27 lipca 2021r. o 18:37
~~Jurko 61 napisał(a): To agonia i działania na oślep. Nic nie powstrzyma PiISu od zagłady własnego Narodu. Za zgodą tego narodu. Tylko My jesteśmy do tego zdolni i Prezes to dobrze wie...i tak jak Jego Patron Putin osiągnie to co chce, krok po kroku i zniszczy wszystko i wszystkich którzy staną na drodze. Tu już nikt normalny nie ma złudzeń. Wszystko jest przejrzyste i widoczne. [/

GNOMIE czy już osiągnąłeś szczyt głupoty???? , podpisujac się moim Nickiem , ????
Jak ci sprawia radość , to sobie psychopato pisz , napisałem Januszowi - Horusowi
o wywieszeniu białej flagi na tym forum , ponieważ redaktorzy są w 100% anty do obecnego rzadu ,
reagują wybiórczo , kto przeciw PiS to ich przyjaciel , kto za to wróg . A bicie piany to zajęcie dla typków
Twego pokroju GNOMIE , brak wam obecności , Panny ,Lucjana i ostatnio PanM był poszukiwany .
A i tacy jak ty niczego konkretnego nie wprowadzają w dyskusjach prócz podsycania do nienawiści ,
Wiec jaki sens poświęcać czas nyedorozwoyom twego typu???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
27 lipca 2021r. o 18:52
a mnie tam nie przeszkadza wysyp ''horusów'' :D
nawet cieszy fakt że kiedy ja coś oglądam czy coś czytam ten czy inny ''horus'' pisze tutaj ...
kiedy ja zarabiam kasiorę jakiś ''horus'' się tu produkuje...
kiedy ja plażuję jakiś ''horus'' klepie w klawiaturkę

to jawny przekaz że jestem istotnym elementem ich ''życia'' :D

popatrz na koleżkę twojego brachola...
nie ma dnia by o mnie nie pamiętał ...

tak to jest jak swoje życie przegrał i boli go że ktoś inny ma się w swoim całkiem nieźle...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 lipca 2021r. o 19:03
~~Pannazdzieckiem napisał(a): mówię ci że to on bo moi kolesie hakery mi to powiedzieli


Wychodzi mi na to , że Parówa nie ma z kim gadać i dlatego się podszywa prowokator i donosiciel . Janusz , ale mi wierz ,, do końca twej egzystencji obdaruję cię ciepłym słowem , albo moczem
Słowem w sieci , prysznicem w realu ... Leć do prokuratury , wszak groźba karalna .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
27 lipca 2021r. o 19:31
w realu to ty możesz olewać swoją Swietę czy Tamarę ...

bo tutaj na forum nawet twoja ''mis''czegoś tam też cię olała...
stąd jedyni których tu możesz wymieniać w nieskończoność to rampiarze cuchnący tanim winem i przepoconymi koszulami ...

aha ...nie golisz się bo nie chcesz odstawać od środowiska? ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~20886 Jurko 61 niezalogowany
28 lipca 2021r. o 18:23
Drób niczym nie gra. Realizuje scenariusz. Jest podział ról i obowiązków. Tak jak braciszek meldował wykonanie zadania, tak kaczkodan zamelduje przełożonym, tylko po rusku. Czy naprawdę ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
29 lipca 2021r. o 6:35
Kto najgłośniej bił brawa po wyborze Banasia na prezesa NIK ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaanoo niezalogowany
29 lipca 2021r. o 15:11
Jak wcześniej wiele razy pisałem, niektórych trzeba poddawać regularnym badaniom psychiatrycznym. Niektórzy myślą, że są ważni, że mają jakieś kwalifikacje, dlatego trzeba ich chronić jak Prezydenta, bo bez nich ludzkość wyginie, a na ich widok trzeba rzucać z nieba confetti, a pod ich nogi płatki róż. Tego typu przypadki, jakich jest wiele w PiS, należy diagnozować, izolować i leczyć. /// Kaczyński jest w stanie zapłacić każde NASZE pieniądze, w zamian za utrzymanie się przy korycie, dlatego nie trzeba być specjalnie inteligentnym człowiekiem, aby zorientować się, że każdy Jaś Fasola z PiS, ludek od Ziobry, czy od Gowina może go bardzo skutecznie zaszantażować. Wystarczy, że ktoś znajdzie pretekst na wielce oburzonego i wyjdzie z "koalicji PiS", powodując utratę większości w Sejmie. Oczywiście "mesjasz" wie, że to blef i że każdemu chodzi wyłącznie o grube miliony pozyskane na wysoko płatnym stanowisku w banku lub w którejś ze spółek Skarbu Państwa, jako członek Zarządu, Prezes, wiceprezes, członek Rady Nadzorczej, jakiś doradca itd. „…

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.