Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~higienista niezalogowany
25 lipca 2021r. o 19:09
chcesz dostać pijackich parchów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pannazdzieckiem niezalogowany
26 lipca 2021r. o 9:19
,,Chcę podkreślić, że my nie walczyliśmy z protestującymi, a walczyliśmy z pandemią - stwierdził gen. insp. Jarosław Szymczyk, Komendant Główny Policji, odpowiadając na zarzuty związane z kontrowersyjnymi działaniami policji w trakcie Strajku Kobiet.''.

Pamiętam filmik, jak kulson szarpał pandemię, wykręcał jej ręce i ją złamał a nawet powalił na glebę.

Pałka teleskopowa zabija covid ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 lipca 2021r. o 10:42
~~Pannazdzieckiem napisał(a): ,,Chcę podkreślić, że my nie walczyliśmy z protestującymi, a walczyliśmy z pandemią - stwierdził gen. insp. Jarosław Szymczyk, Komendant Główny Policji, odpowiadając na zarzuty związane z kontrowersyjnymi działaniami policji w trakcie Strajku Kobiet.''.

Pamiętam filmik, jak kulson szarpał pandemię, wykręcał jej ręce i ją złamał a nawet powalił na glebę.

Pałka teleskopowa zabija covid ..


To nie ja napisałem . Qurwa ile jeszcze mam się kopać z bezimiennym koniem ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janoo niezalogowany
26 lipca 2021r. o 14:11
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pannazdzieckiem niezalogowany
26 lipca 2021r. o 18:07
to jednak ja pisałem ,po prostu już się pogubiłem czy piszę jako zalogowany czy nie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
26 lipca 2021r. o 18:22
~~Pannazdzieckiem napisał(a): to jednak ja pisałem ,po prostu już się pogubiłem czy piszę jako zalogowany czy nie


Piotrek też tak mam ,w głowie mi się już od tego covida yebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
26 lipca 2021r. o 18:25
~~skorn napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pannazdzieckiem napisał(a): to jednak ja pisałem ,po prostu już się pogubiłem czy piszę jako zalogowany czy nie


Piotrek też tak mam ,w głowie mi się już od tego covida yebie.

to pisałem ja Horus z przyzwyczajenia podpisuje się skorn
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
26 lipca 2021r. o 22:01
znaczy nie , jest zupelnie na odwrot
w sumie to nawet "nie wiem" o co mi chodzi

znowu mnie wylogowalo....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza