Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~JACUZZA 9 sierpnia 2021r. o 18:53
podczas kampanii wyborczej w 2015 roku, Andrzej Duda obiecywał wielką inwestycję w budowę elektrowni węglowej Ostrołęka C. Z wielką pompą otwarto budowę, co miało być dowodem na postępująca modernizację kraju i realizację obietnic wyborczych. Oczywiście powołano spółkę mającą nadzorować budowę, w której prezesi, wiceprezesi i członkowie zarządu pobierali sowite wynagrodzenia za pilnowanie placu budowy. Jeszcze przed ostatnimi wyborami samorządowymi pinokio mówił, że elektrownia Ostrołęka to wielka przyszłość.


Ponad miliard złotych poszło w błoto przy budowie elektrowni Ostrołęka. Gdy okazało się, że umoczono pieniądze w budowę bloku węglowego, posłowie PiSS-u razem z Andrzejem Dudą przestali się tam pokazywać. W marcu rozpoczęła się rozbiórka wielkiej PiSS-owskiej inwestycji.Po wydaniu 1,3 mld zł piSS likwiduje niedokończoną elektrownię na węgiel, a na jej miejscu ma powstać elektrownia na gaz, co będzie znowu kosztowało kolejne miliardy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Milioner Donald TUSK 9 sierpnia 2021r. o 19:45
Te Dzieci to jest Udręką .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak 9 sierpnia 2021r. o 19:48
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JACUZZA 9 sierpnia 2021r. o 20:45
Takich to mamy pisowskich matołów że z Polski robią pośmiewisko.

p.s. W San Escobar pędzą najmocniejszy bimber....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus 9 sierpnia 2021r. o 21:24
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JACUZZA 9 sierpnia 2021r. o 21:42
Bez odpowiedniego przeszkolenia, takie sytuacje jak śmierć chłopaka z rąk pisomilicji będą się powtarzać.
Przeszkoleń nie ma i nie będzie, bo wszędzie ucinane są pieniądze a na micji wisi baner rekrutacja! Głosujcie tak dalej za pseudorozdawnictwem a żadne pieniądze wam nie pomogą bo w tym kraju leży i kwiczy wszystko.
Policja, wojsko, służba zdrowia, edukacja.
Czas się obudzić, bo nim się obrócimy, strach będzie wychodzić na ulicę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Milioner Donald TUSK 9 sierpnia 2021r. o 23:20
Dla MNIE dzieci są udręką .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkły Sundaville 10 sierpnia 2021r. o 0:04
To nisfalszowana - przez podłą zmianę - wypowiedź:

"Kobieta siłą rzeczy musi się o wiele, wiele razy więcej zastanowić, czy chce mieć dzieci w takim krajobrazie kulturowym i politycznym. Jeśli może być bita, poniewierana, jeśli nie będzie miała pracy, jeśli nie będzie żłobków, szpitali [...]

- Kobieta musi mieć poczucie pełnej równości.
Przecież tak długo, jak będzie rządziła ta ekipa Czarnków, Ziobrów, mizoginów jakichś kompletnych (...) tak długo kobieta będzie miała poczucie, że jest drugim sortem, gorszą kategorią. I nie będzie miała wiary w to, że zmieni się ten model ciągle obowiązujący w wielu domach w Polsce, że ona musi się wszystkim zajmować".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.