Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w WEBER HYDRAULIK!
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~panS 7 sierpnia 2021r. o 16:53
Dlatego Orlen o przychodach ponad 100 mld zł płaci podatek w wysokości około 700 mln zł - czyli raptem około 0,7 proc. przychodu. Pod tym względem nic się nie zmieni. Dlatego trzeba podwyższyć podatki i składki właścicielowi stacji paliw, który sprzedaje paliwa Orlenu. Ale nie zatrudnia znajomych wszystkich ministrów, nie sponsoruje Polskiej Fundacji Narodowej, więc ma mniejsze koszty i większy procent przychodu może zapłacić.

Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/podatki/news-felieton-gwiazdowskiego-ktos-za-wyzsza-kwote-wolna-musi-zapl,nId,5388226#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yebac pis 8 sierpnia 2021r. o 11:46
~~Bronisaw Komorowski 8 sierpnia 2021r. o 12:18
Masz rację ja przyjąłem władzę po tropach.
~~zdradziecka morda 8 sierpnia 2021r. o 17:28
~~Bronisaw Komorowski napisał(a): Masz rację ja przyjąłem władzę po tropach.

Baran tropicielem tropów ? I takich speców macie w PISie ? Jprdl.
~~JACUZZA 9 sierpnia 2021r. o 14:16
Najlepsze życzenia dla niezależnych mediów, odważnych dziennikarzy, który patrzą mafii pis na ręce.

Wszystkiego dobrego na kolejne 20 lat TVN, TVN24
~~Horus 9 sierpnia 2021r. o 14:51
Je ...c tvn .
~~Polak 9 sierpnia 2021r. o 17:18
Yebać pis i wszystkich polityków
~~ 9 sierpnia 2021r. o 18:01
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.