Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~stara doradczyni niezalogowany
11 maja 2022r. o 18:48
Poważnie Morawiecki oświadczył wczoraj : „Ja poszedłem do polityki po to, by służyć ludziom."?
No padłam.
Jak już skończy z polityką, to powinien iść w kabarety. Razem z Kowalskim Januszem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
11 maja 2022r. o 18:57
Wy tak lubicie premiera Morawieckiego bo on wam zawsze prosto z mostu powie jakie to wy rządy mieliście peło-pełesel, że wy na widok premiera Morawieckiego to w furię wpadacie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stara doradczyni niezalogowany
11 maja 2022r. o 19:08
Bankster chce rzucić na rynek obligacje na 5% rocznie. Polacy płaczą ze szczęścia.
Zarobek jak nic -7 % , No jakby nie liczyć - ....
- podatek Belki .
Polacy zaczną brać kredyty na 16% żeby kupić obligacje na 5%.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leśne Ruchadło niezalogowany
11 maja 2022r. o 23:27
Takie tam tego, tam - obywayelskie przemyślenia 'patriotyczne'.

"Nie oddałbym życia za ten kraj, bo za co?

W tym kraju za trzymanie chłopaka za rękę mogę dostać po mordzie. Na wizytę u lekarza specjalisty ze skierowaniem będę czekał latami. Jestem nazywany zdradziecką mordą, pedałem, kanalią, gorszym sortem. I za takie coś mam oddawać życie? Sami sobie bierzcie ten bagnet w dłoń i ruszajcie na Moskala.

Nic w tym kraju nie działa. Nie działają prokuratura, Trybunał Konstytucyjny, policja, Krajowa Rada Sądownictwa, Sejm, system ochrony zdrowia, edukacji, mieszkalnictwa, opieki społecznej, rynek pracy – wymieniać dalej?

Moje podatki lądują w kieszeni Rydzyka, Kościoła, rodzin polityków PiS, że o nich samych już nie wspomnę, i TVP. Z moich pieniędzy finansowana jest propaganda, według której jestem kanalią, pedałem, gorszym sortem, pachołkiem Putina, pachołkiem Merkel i nie-Polakiem. I za to mam umierać?

A może mam umierać za społeczeństwo, które patrzy na mnie jak na roszczeniowego milenialsa, któremu się w dupie poprzewracało od sojowej latte?
Teraz jestem "pi**ą życiową", ale jak wybuchnie wojna, to mam oddawać za was życie?"

- znalezione w sieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkła Cebulica niezalogowany
11 maja 2022r. o 23:41
niestety jesteśmy potrzebni przy urnie wyborczej
oraz ,jako mięso armatnie (
tak to działa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bronek z ruskiej budy niezalogowany
12 maja 2022r. o 5:05
A muwiłem ze ceba nie wystawic na tzeciej liście na prezydynta , jako czarny kon.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kierowca TIR-a niezalogowany
12 maja 2022r. o 5:46
~~Bronek z ruskiej budy napisał(a): A muwiłem ze ceba nie wystawic na tzeciej liście na prezydynta , jako czarny kon.


Ma być burzowo , niech twoja matka , na tym leśnym parkingu ,nie stoi pod drzewem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciekawostka niezalogowany
12 maja 2022r. o 10:40
"„Super Express” przypomniał, że matury nie ma część polityków, w tym były prezydent RP Lech Wałęsa.

Jego syn i poseł PO Jarosław Wałęsa stwierdził, że „matura dla samej matury jest bezwartościowa”.

– Po co mojemu ojcu matura? Matura to wstęp do studiów wyższych, a mój ojciec się na studia nie wybiera – stwierdził. Zaznaczył też, że Lech Wałęsa ma liczne tytuły profesorskie oraz doktoraty, które zostały mu nadane za działalność polityczną"

:):):):):)........:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza