Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~NIezalogowany Jurek niezalogowany
6 czerwca 2023r. o 5:39
Anna Paluch posłanka PIS ,została zmuszona do zamieszkania w mieszkaniu komunalnym... przez postkomunistów. Coś jednak poszło nie tak, że po 8 latach rządów PiS postkomuniści nadal zmuszają ją do płacenia tych 116 zł czynszu. Bidula.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herr Jurko niezalogowany
6 czerwca 2023r. o 21:22
Niedziela - Marsz Miliona
Poniedziałek - TSUE miażdży PISowietów
Wtorek - IK SN odrzuca ułaskawienie Kamińskiego i Wąsika
Wtorek - IK SN roznosi garkuchnię Żulii Wolfgangowej.

To jest piękny tydzień !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 4:49
https://wiadomosci.wp.pl/afera-mailowa-morawiecki-mial-prosic-obajtka-o-cv-moj-ty-mecenasie-6906145146072032a


Obajtek z pinokiem kłamcy I złodzieje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 19:44
Morawiecki: Na spotkaniach naszych przeciwników politycznych pojawiły się biało-czerwone flagi. Trzy miesiące temu ich nie było. Przypomnieli sobie słowo naród. Uważajcie na te farbowane lisy, bo są zdolni do wszystkiego, byle tylko odzyskać wpływ na państwo.
Ręce nie mają gdzie opadać... Przecież to jest przekaz dla najgłupszego PISiego betonu. I on te gówno łyka jak pelikan.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~lewak i gender niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 20:40
Nie jedna a trzy rosyjskie rakiety wleciały 16.12.2022 na teren Polski? Dwóch nie odnaleziono, znajdą je grzybiarze? Minister Błaszczak poszukuje koni przeszkolonych w zakresie poszukiwania rakiet. Trzy rakiety, nie jedna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowy Orlik niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 20:54
Ruscy agenci opanowują coraz więcej przyczółków i głośno mówią, że to Ukraińcy wysadzili Nord Stream! Komisja Nadzwyczajna ds. Ruskich Wpływów musi się nimi zająć, bo przecież wszyscy wiemy dzięki naszemu rządowi, że to Ruscy sami wysadzili swój gazociąg! Jak można myśleć inaczej niż rząd nam mówi?!
https://wiadomosci.wp.pl/amerykanie-wiedzieli-o-ataku-na-nord-stream-mieli-w-tym-interes-6906447847918560a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 5:52
Mam już ponad 60 lat, obserwuję życie polityczne od dawna. Widziałem premierów agentów, złodziei, łapowników, kłamców i tchórzy. Ale żeby te wszystkie cechy połączyć w jedno i jeszcze otulić szmatą - to tylko Morawiecki potrafi. Wyjątkowe indywiduum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 8:34
~~Jurko61 napisał(a): Mam już ponad 60 lat, obserwuję życie polityczne od dawna. Widziałem premierów agentów, złodziei, łapowników, kłamców i tchórzy. Ale żeby te wszystkie cechy połączyć w jedno i jeszcze otulić szmatą - to tylko Morawiecki potrafi. Wyjątkowe indywiduum


Mam już ponad 60 lat, obserwuję życie polityczne od dawna. Widziałem premierów Tuska i agenta prezydenta Bolka ,złodzieja Nowaka łapowników, kłamców i tchórzy. Ale żeby te wszystkie cechy połączyć w jedno i jeszcze otulić szmatą - to tylko Komorowski potrafi. Wyjątkowe indywiduum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu