Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~elektryk niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 8:43
~~Beżowobrązowy Orlik napisał(a): Ruscy agenci opanowują coraz więcej przyczółków i głośno mówią, że to Ukraińcy wysadzili Nord Stream! Komisja Nadzwyczajna ds. Ruskich Wpływów musi się nimi zająć, bo przecież wszyscy wiemy dzięki naszemu rządowi, że to Ruscy sami wysadzili swój gazociąg! Jak można myśleć inaczej niż rząd nam mówi?!
https://wiadomosci.wp.pl/amerykanie-wiedzieli-o-ataku-na-nord-stream-mieli-w-tym-interes-6906447847918560a


Ja tam zawsze myślę jak rząd każe. Preparat Pfizera brałem od razu po rozkazie, do lasu nie wchodziłem, w domu spałem w masce i wierzę rządowi, że to szaleniec Putin wysadził swój gazociąg.
Jak Jarosław Kaczyński coś mówi to tak jest i basta !
https://www.youtube.com/shorts/Oak6yljGXnk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niezalogowany Jurek niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 9:04
~~Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurko61 napisał(a): Mam już ponad 60 lat, obserwuję życie polityczne od dawna. Widziałem premierów agentów, złodziei, łapowników, kłamców i tchórzy. Ale żeby te wszystkie cechy połączyć w jedno i jeszcze otulić szmatą - to tylko Morawiecki potrafi. Wyjątkowe indywiduum


Mam już ponad 60 lat, obserwuję życie polityczne od dawna. Widziałem premierów Tuska i agenta prezydenta Bolka ,złodzieja Nowaka łapowników, kłamców i tchórzy. Ale żeby te wszystkie cechy połączyć w jedno i jeszcze otulić szmatą - to tylko Komorowski potrafi. Wyjątkowe indywiduum


Chichotem historii jest to, ze po 30 latach od obalenia komuny, wyrok w sprawie Dudy ogłasza komuch prokurator Piotrowicz, którego Duda mianował sędzią TK!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 14:14
Otoczony kordonami policji i tajniaków, wychwalany przez płatnych najemników medialnych, pogardzany i wyśmiewany przez zuchwałą, wspaniałą ulicę Warszawy – zakompleksiały despota, stary dziad, kieruje z Żoliborza list do zjazdu Gospodyń Wiejskich. Taki koniec. Nie żal mi go.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
9 czerwca 2023r. o 19:38
~~elektryk napisał(a): Ja tam zawsze myślę jak rząd każe. Preparat Pfizera brałem od razu po rozkazie, do lasu nie wchodziłem, w domu spałem w masce i wierzę rządowi, że to szaleniec Putin wysadził swój gazociąg.
Jak Jarosław Kaczyński coś mówi to tak jest i basta !


Hehe....dobre:D
Po wysadzeniu rurociągu teraz wysadzili zaporę żeby zalać okupowane przez własną armię tereny w tym okopy z własnymi żołnierzami,umocnienia, transzeje.....:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Macierewicz ruski szpieg niezalogowany
9 czerwca 2023r. o 19:40
https://wiadomosci.wp.pl/macierewicz-grzmi-wystosowal-absurdalny-apel-6907136279972832a


Ruski szpieg razem z kaczynskim kpią z Polaków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hiszpański nurek który zwiał niezalogowany
9 czerwca 2023r. o 23:16
https://www.money.pl/pieniadze/rzad-nowelizuje-budzet-na-2023-rok-kompletna-katastrofa-jesli-chodzi-o-przewidywalnosc-6907184881732576a.html


Zlodziej i kłamca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~16okruJ niezalogowany
10 czerwca 2023r. o 7:09
17% respondentów odpowiedziało że rząd prawidłowo zareagował w sprawie rakiety pod Bydgoszczą. Co to będzie gdy do świadomości PiS- iego suwerena dotrze że były 3 rakiety ?
Idąc PISią logiką suwerena: 3*17%= 51%.
TVP ogłosi ze ponad połowa Polaków uznaje, że rząd zareagował prawidłowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
10 czerwca 2023r. o 7:12
Gnida kaczynski chcac uniknac wiezienia teraz obieca obnizenie wieku emerytalnego. Pomysł wyjątkowo głupi, biorąc pod uwagę demografię. Ale być może jest wypuszczany do mediów celowo, żeby zbadać reakcję wyborców. Bo to, że prowadzi do bankructwa - jest pewne jak w banku. PiS może chcieć sprawdzać czy my się na to nabierzemy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza