Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Folia - gdzie kupie?

~~ZABLOKOWANY niezalogowany
4 kwietnia 2023r. o 13:48
~~Liliowoczerwony Rojnik napisał(a): Ktoś jeszcze ma doświadczenie z folią ?''doświadczeń '' z folią to nie mam ale za to mam doświadczenia jak trudno jest zdobyć małe słoiczki do nadchodzących zbiorów szczawiu ...
najtrudniej jest zdobyć te na pięć wpustów a te najlepiej ''trzymią'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bogdan niezalogowany
4 kwietnia 2023r. o 20:27
Słoiczki to jeszcze da się ogarnąć. Ale folią trzeba się zająć na poważnie. Sądzę, że autora posta trzeba odszukać a na folię zrobić zbiórkę. Na dużo folii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowoczerwona Imperata niezalogowany
4 kwietnia 2023r. o 20:33
Oto na bolcu polski internet w pigułce: ktoś szuka pomocy i nic wam nie zrobił, to od razu go wyzywacie, gratuluję wam psy z rosyjską mentalnością. A folię można kupić w sklepach ogrodniczych lub budowlanych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoniebieska Tibuchina niezalogowany
4 kwietnia 2023r. o 21:01
ten ,od folii ,chyba nie żyje
temat założył w 2012 roku
jeżeli przeżył covida
to tylko dzięki folii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudoczerwony Wrzosiec niezalogowany
4 kwietnia 2023r. o 21:10
Pochowany w worku foliowym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miko niezalogowany
5 kwietnia 2023r. o 11:55
Jaka jest najlepsza grubość folii ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowa Golteria niezalogowany
5 kwietnia 2023r. o 21:44
ta z biedry
można kasę nosić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
5 kwietnia 2023r. o 21:49
~~Beżowobrązowy Grab napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Maniek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czerwonobrązowy Osteospermum napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Maniek napisał(a): My się tu sp....czamy a temat już nie aktualny. Folię kupił 22.06 2022 w "Mrówce".[/c

Podziwiam tylko za wytrwałość. Zapytanie złożył 02.08.2012 a kupił 22.06.2022. Dziesięć lat to mu zabrało. Ja już dawno bym się zniechęcił.


~~Czerwonobrązowy Osteospermum napisał(a): Ktoś napisał: ~~Maniek napisał(a): My się tu sp....czamy a temat już nie aktualny. Folię kupił 22.06 2022 w "Mrówce".[/c

Podziwiam tylko za wytrwałość. Zapytanie złożył 02.08.2012 a kupił 22.06.2022. Dziesięć lat to mu zabrało. Ja już dawno bym się zniechęcił.


Co wy z tą folią, pisałem że temat już nie aktualny. Folię zakupiłem 22.062022 w "Mrówce" ( prawie 10 lat mi to zajęło).

a ,kto temat ten wyszperał po tylu latach?


To byłem ja i co masz jakiś problem? Teraz lecę pomodlić się do putina i zwalić do łukaszenki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego