Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jechali do końca świata
~kibic niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 18:31
były plakaty, zapowiedź w telewizji lokalnej, muzycznym radio... na portalach publicznych ale jak ktos sie chce przyczepic zawsze coś znajdzie na Nie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jk niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 18:32
Na bolcu rzadko kto czyta informacje wiekszosc siedzi na forum trzeba bylo dac na inne portale info
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kredka niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 18:34
~kibic napisał(a): były plakaty, zapowiedź w telewizji lokalnej, muzycznym radio... na portalach publicznych ale jak ktos sie chce przyczepic zawsze coś znajdzie na Nie


Ja na (...) nie widziałam wczensiej zadnej informacji o tym

Zmoderowano 13.01.2013 godz.19:20 - powód: nazwa portalu (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BcR niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 18:42
tak to droga kredko jest jak organizatorzy biora takich a nie innych patronow medialnych i potem widac jaka frekwencje, kto byl ten widzial. osobiscie uwazam ze organizatorzy powinni wszedzie mowic o tej akcji bo to przeciez WOSP a nie jakas polityka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 18:47
~MotorFan napisał(a): W artykule jest napisane "Licznie przybyli mieszkańcy Bolesławca oglądali". Ja na miejscu byłem i widziałem góra kilkadziesiąt osób razem ze startującymi. Na filmikach zresztą to widać. Po co tak piszecie bez sensu?


Filmiki uchwyciły tylko pewien moment.A ja byłam tam dzisiaj kilka razy , nie tylko przy Tesco , równiez przy PZZ. Ludzi przez cały czas było sporo ,jedni przychodzili , inni odchodzili.Rotacja była przez cały dzien. Faktem jest , że gdyby Bolesławianom zależało na wsparciu WOŚP , mogły byc tam ich więcej. Jednak ta społeczność jest obojetna..Ciekawi mnie ,czy jak zajdzie potrzeba...nie będą mieli rumieńców zawstydzenia , gdy skorzystają ze sprzętu ufundowanego przez WOŚP? Pamietajcie - to nie rząd ufundował ten sprzęt...To WOŚP.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tejhdi niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 19:00
A fury to iscie rajdowe haha :PCorsa,swift buhahaha :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 19:11
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8384
#ko nieaktywny
13 stycznia 2013r. o 19:22
Jechałam ....było extra
;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.