Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Fotografie nie do zapomnienia

9176
kc
18 lipca 2013r. o 21:52
[img=1374177128_0c8dqvi.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2013r. o 21:56
Świetna fotka i pouczająca.:)
Niech się uczy od maleńkści jeść z ręki mężczyzny!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
18 lipca 2013r. o 23:00
Kc, piękne zdjęcie :)

Zamieszczasz zawsze oryginalne foty, które bardzo mi się podobają.


Tyldo, a z ręki Kobiety jeść Mężczyźnie nie przystoi, czy co ? :|

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
21 lipca 2013r. o 22:16
magnum44 napisał(a): Kc, piękne zdjęcie :)

Zamieszczasz zawsze oryginalne foty, które bardzo mi się podobają.


Cieszę się, że Ci się podobają.

Jak to jest być takim życzliwym człowiekiem jak Ty ?
Czy ludzie doceniają to, że zawsze starasz się powiedzieć każdemu coś miłego ?

[img=1374437694_dggubzz.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
22 lipca 2013r. o 11:27
Kc, odpisuję dopiero teraz, bo wczoraj nie miałam internetu.

Bardzo dziękuję za miłe słowa :)
Jednym z "objawów" jest uśmiechem witany każdy dzień i pozytywne nastawienie do wszystkiego, co mnie w nim czeka. Nawet różnych trudności. Taka niepoprawna ze mnie optymistka - zawsze staram się znaleźć "coś" miłego/pięknego nawet w "złym".
Ciężko jest gdy Ludzie odchodzą, ale wtedy moi kochani Przyjaciele bardzo mi pomagają.
Ludzie, pewnie dostrzegają i raczej jestem lubiana przez szerokie grono.

Pozdrawiam serdecznie :)

Kolejne cudeńko zamieściłaś - prawdziwy majstersztyk !

PS. Ostatnio obejrzałam wszystkie fotografie w tym temacie, bo bardzo go lubię. Boję się cokolwiek wklejać żeby znów ktoś nie uznał, że zaśmiecam lub inne Tyldy znów nie zaczęły pisać złośliwości pod adresem "wklejaczy".

Żeby post nie został usunięty za offtop, wklejam dwa zdjęcia Andrieja Pavlov'a z cyklu "Mrówkowe opowieści"

[img=1374484917_t44ijwl.jpg]
[img=1374485222_w4taicz.jpg]

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
22 lipca 2013r. o 21:40
Piękne są te zdjęcia, które tu wklejacie, więc proponuję zachować radość odbioru, a cała reszta...Eeech :) :) [img=1374521909_28zxq5g.jpg]


"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
22 lipca 2013r. o 21:58
,,,kocham was ...za te przecudne biedronki...:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
22 lipca 2013r. o 22:00
No właśnie, bo gdzieś tam, Ktoś tam, w innym temacie o biedroneczkach pisał :D
PiraciE :*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.