Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W imię przyzwoitości
11445
PanM
2 maja 2017r. o 13:43
Antoni Ministrant od brony żyje Smoleńskiem i dzięki Smoleńskowi .
Gościowi odwaliło całkowicie.
Psychiatryk jego najbliższym adresem jako wyraz najwyższego miłosierdzia.
http://trojmiasto.onet.pl/obchody-3-maja-w-sopocie-bez-asysty-wojskowej-chodzi-o-apel-smolenski/b7d4be

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 maja 2017r. o 16:27
Demonides napisał(a):
skorn napisał(a): Przed "czy" nie stawia się przecinka.


Czasami przed "czy" stawia się przecinek.

Kilka przykładów zdań z partykułą lub spójnikiem czy ze "Słownika interpunkcyjnego PWN" pod redakcją Aliny Gałązki:

Nie zastanawiał się, czy ją kocha. (partykuła)
Świątek czy piątek – musiał pracować. (spójnik)
Czy świątek, czy piątek – musiał pracować. (spójnik)
Dziś czy jutro? (spójnik)
Czy dziś, czy jutro? (spójnik)


Nie obrażaj "naczelnego" filozofa - forumowego.
Już jesteś pełowskim lewakiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Pana M niezalogowany
2 maja 2017r. o 16:53
Pan ma obsesję na punkcie Ministra Antoniego Macierewicza.
Zrodziła się ona z kompleksu wzrostu i intelektu. Musi się Pan jednak z tym pogodzić, przestać obrażać i odbierać Ministrowi dobre imię.
A tak przy okazji, czy mógłby Pan upublicznic swoje aktualne badania psychiatryczne?
Będzie jak znalazł przy orzekaniu o karze i winie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 maja 2017r. o 17:51
~~Do Pana M napisał(a): Pan ma obsesję na punkcie Ministra Antoniego Macierewicza.
Zrodziła się ona z kompleksu wzrostu i intelektu. Musi się Pan jednak z tym pogodzić, przestać obrażać i odbierać Ministrowi dobre imię.
A tak przy okazji, czy mógłby Pan upublicznic swoje aktualne badania psychiatryczne?
Będzie jak znalazł przy orzekaniu o karze i winie.


Być może będzie , ale o ile ja się znam na wymiarze sprawiedliwości to radził bym zabrać ze dwa granaty na najbliższą rozprawę :D

A wracając do pana Macierewicza , niech mi Kolega powie dlaczego skubaniec nosi jarmułkę ? Nie to żebym nie lubiał Żydów , bo jednego mam za Autorytet , ale wquwia mnie stronniczość.

Przemo to równy facet. Polak z krwi i kości , a Macierewicz to sprzedawczyk , jak wielu innych polityków. Gotów jestem podjąć dyskusję , ponieważ od wielu lat obserwuję polityczną scenę.

Swego czasu Przemo dal się zwieść Paligłupotowi ... ktokolwiek jest bez winy nich pierwszy rzuci kamieniem w moim kierunku . Dzisiaj Przemo ma wy... krec ane i może mówić prawdę. Ja też staram się mówić prawdę ... no to mówię , panie Macierewicz jestem pewien , że nie chcesz się pan ze mną spotkać , kiedy już będziemy po drugiej stronie egzystencji . Masz pan w pier...dol , bo Naród przez pańskie działania jest zagrożony. Za życia pana nie dojdę , ale Stwórca ... nierychliwy , niemniej jednak sprawiedliwy . Dusza jest nieśmiertelna i wisi mi co napisali w Torze.

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 maja 2017r. o 18:03
~~Do Pana M napisał(a): Pan ma obsesję na punkcie Ministra Antoniego Macierewicza.
Zrodziła się ona z kompleksu wzrostu i intelektu. Musi się Pan jednak z tym pogodzić, przestać obrażać i odbierać Ministrowi dobre imię.
A tak przy okazji, czy mógłby Pan upublicznic swoje aktualne badania psychiatryczne?
Będzie jak znalazł przy orzekaniu o karze i winie.


Sądząc po wpisie twoje leczenie było nieskuteczne. Zmień lekarza i terapię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 maja 2017r. o 18:07
PanM napisał(a): Antoni Ministrant od brony żyje Smoleńskiem i dzięki Smoleńskowi .
Gościowi odwaliło całkowicie.


Pan żyje PiSem i Macierewiczem. Reszta zacytowanej wypowiedzi też się zgadza.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 maja 2017r. o 18:39
A nawet dwóch ... Żydów . Chwilowo zapomniałem o Jezusie . Proszę o wybaczenie :) Wiecie co , ja się nie modlę do Jezusa , ja wiem , że wróci ... ponieważ jeśli spojrzycie na Wszechświat i spróbujecie sobie wyobrazić miliardy lat Tworzenia ... to proszę Was , Bracia i Siostry , zjednoczmy się :)

Niech religie przestaną nas dzielić . Niech polityka i ekonomia przestanie nas dzielić . Niech Jahwe zobaczy że możemy zbudować wieżę Babel.

Herr Macierewicz czeka na mesjasza , a ja nie modlę się do Jezusa .

Bo Jezus nie jest bogiem . To potężna , duchowa Istota Stwórcy.


Mówię tak . Przyjacielu , czy miałbyś ochotę wypić ze mną piwo ? Byłby to dla mnie ogromny zaszczyt :)

Dusze Stwórcy są nieśmiertelne :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
2 maja 2017r. o 18:49
Nie tylko ministrant Antoni kwalifikuje się do psychiatryka.
Nie odstępuje mu ani na krok poseł Jarosław Kaczyński.
Ten robi z Polski prywatny kołchoz . " Co tam Polacy ważny mój brat i ja "
psychoza Smoleńska w pełni.

http://lublin.onet.pl/biala-podlaska-odsloniecie-pomnika-lecha-i-marii-kaczynskich/lsgq5ts

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza