Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Taksówkarz w Ruchu Palikota
~ niezalogowany
14 lutego 2013r. o 13:12
Albo skrzyknę 9 ludzi z forum i przegłosuję Przemysława....Fajnie było by być przewodniczącym.... Kiedy tam będą wybory? W poprzednich wystarczyło 8 członków...:)Rzeczywiście partia ...:):):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
14 lutego 2013r. o 14:55
~Gienek napisał(a): 82.177.217.***,
Pan Przemysław Moszczyński wielokrotnie ujawniał swoje dane osobowe oraz wizerunek na bolesławieckich portalach.
Nie wiem czy pisze jako tylda, ale anonimem na pewno nie jest podpisując swoje wypowiedzi, na portalu Bolec.Info, nick'iem "Przemysław".

>Nie chcę ,ale muszę być pieniaczem albowiem Przemysław na swoim zarejestrowanym profilu na tym portalu nie przedstawia się z nazwiska, co łatwo sprawdzić. Posługiwanie się imieniem tak jak to czyni Przemysław i ja zresztą także nie zmienia faktu, że oboje jesteśmy formalnie anonimowi albowiem imię w nicku Przemysław nie jest zastrzeżone wyłącznie dla pana o nazwisku Moszczyński, bowiem i ja i pan i wielu innych komentatorów może używać nicka "Przemysław". Pozdrawiam.


ale teraz juz wiesz, że nie jest anonimowy, więc kończ waść i bełkotu swojego oszczędź

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gienek niezalogowany
14 lutego 2013r. o 17:03
Nic nie wiem p. Skorn dla mnie podpis "przemysław" jest anonimowy. Radzę się nieco uspokoić bo nerwy Panu puszczają i kultura pańskich wypowiedzi obniża się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Matylda niezalogowany
14 lutego 2013r. o 20:57
~Gienek napisał(a): Nic nie wiem p. Skorn dla mnie podpis "przemysław" jest anonimowy. Radzę się nieco uspokoić bo nerwy Panu puszczają i kultura pańskich wypowiedzi obniża się.
>

Widać Panowie że nie dajecie rady z czytaniem .To wywiad z Panem Henrykiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FX niezalogowany
14 lutego 2013r. o 21:21
~Gienek napisał(a): Nic nie wiem p. Skorn dla mnie podpis "przemysław" jest anonimowy. Radzę się nieco uspokoić bo nerwy Panu puszczają i kultura pańskich wypowiedzi obniża się.

Musi dorównać do reszty palikotowców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
14 marca 2022r. o 12:08
Godzinę temu na cmentarzu komunalnym w Bolesławcu odbył się pogrzeb wieloletniego taksówkarza . Barwnej postaci tutejszej korporacji Henryka Jaskowskiego.
/ w wywiadzie redakcja niepoprawnie napisała jego nazwisko/ .
Niech pamięć po Heniu trwa jak najdłużej. Wyrazy współczucia Tobie Anielu i pozostałej rodzinie.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Walentynka niezalogowany
5 lutego 2023r. o 23:13
#falco napisał(a): Zmoderowano 14.02.2013 godz.9:33 - powód: OT (Hegemon)

Hegemon zmoderował ? Niemożliwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Walenty Troynar niezalogowany
6 lutego 2023r. o 5:43


Przepraszam Panią Grażynę Hanaf za dwa obraźliwe wpisy z dn. 16 stycznia 2019 r. umieszczone przeze mnie na forum portalu ....

– Adam Langhammer

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.