Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ratusz wyśmiewa posła na Sejm RP: biuro poselskie na 11 piętrze
~ niezalogowany
22 kwietnia 2013r. o 6:50
polak napisał(a): Przemysław ma rację, w tym artykule głównie chodzi o chamstwo i arogancję władzy, a szczególnie zachowanie Urzędu Miasta w Bolesławcu i prezydenta Bolesławca.


Przemuś to największy arogant.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
22 kwietnia 2013r. o 8:14
~ napisał(a):
polak napisał(a): Przemysław ma rację, w tym artykule głównie chodzi o chamstwo i arogancję władzy, a szczególnie zachowanie Urzędu Miasta w Bolesławcu i prezydenta Bolesławca.


Przemuś to największy arogant.
>
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

W jaki sposób przejawia się arogancja panaM ? / PRZYKŁADY /

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Felix niezalogowany
22 kwietnia 2013r. o 8:20
Przykład? Na tym portalu czytałem jak obiecał pan kilka miesięcy temu bywać na posiedzeniach rady miejskiej i jej komisjach i czynnie brać w nich udział: zabierać głos w sprawach mieszkańców właśnie jako asystent posła. Z tego co wiem nie był na żadnym posiedzeniu i nie zabierał pan głosu w sprawach mieszkańców. Proszę być najpierw w porządku względem nas i siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
22 kwietnia 2013r. o 8:54
~Angela napisał(a): Tematem tego forum jest lokal na biuro RP a nie pan Przemysław.Więc proszę nie zbaczać z tematu.


Tak to właśnie droga Angelo p.M Ci tłumaczył...? To zrozum ,że tematem jest biuro dla posła do sejmu p. Kmiecika a nie biuro dla bolesławieckiego koła RP z jego samozwańczym społecznym przewodniczącym. Jeśli nie przekonała Cię wykładnia Pani politolog to .. miłego dnia życzę ale proszę nie pogrążaj jeszcze bardziej RP.

Siedziba miejscowego klubu nie może być w siedzibie posła ,który na swoje biuro bierze pieniążki z naszych podatków...i uwaga poseł może mieć biuro w lokalu danej partii...czyli najpierw wynajmijcie sobie lokal na siedzibę partii a póżniej dopiero wynajmijcie go posłowi... taka jest procedura a p.M jak zwykle chciał odwrotnie(aż nie chce mi sie wierzyć ,że z głupoty i ignorancji...)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
22 kwietnia 2013r. o 9:19
PANIE ADMINISTRATORZE emem !

Jeżeli dobrze zrozumiałem Pańskie wcześniejsze wypowiedzi, z redakcją portalu Bolec.Info nie ma Pan nic wspólnego.
Natomiast odpowiada Pan ZA FORUM portalu Bolec.Info jako administrator.

Proszę zwrócić uwagę na kilka zacytowanych przeze mnie wypowiedzi (tylko w tym temacie) i odpowiedzieć na pytanie ...

~ napisał(a): Twojego mózgu nie mógł zjeść bo jesteś bezmózgowiec.


~Ferdynand Kiepski napisał(a): I co ordynarna tyldo? Zatkało kakao?


~ napisał(a): Bez komentarza bufonie.


... czy TEGO TYPU komentarzy oczekuje Pan na forum, którym zarządza ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
22 kwietnia 2013r. o 9:23
Hegemon napisał(a): PANIE ADMINISTRATORZE emem !

... czy TEGO TYPU komentarzy oczekuje Pan na forum, którym zarządza ?


Dokładnie tak!
To powinno być niezwłocznie moderowane, a zdarza się, że nawet te chamskie i zgłoszone posty do moderacji wiszą pół dnia! :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 kwietnia 2013r. o 9:55
Chopaki , dajcież spokój, Maniek nie ma czasu na pierdoły. Jak siedzę na tym forum od dwuch lat , tyle bluzgów czytałem ,że głowa mała.

Hegemonie z przykrością stwierdzam , że Twój udział w większości forumowych dyskusji ogranicza się , jak również w przypadku Skornika , jedynie do większych , lub mniejszych złośliwości. Proszę Cię, odpowiedz mi na pytanie , co masz przeciwko idei JOW. I zrób to proszę używając minimum pięciu zdań. Mogą być proste . Wiesz przecież , że nie mam matury :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
22 kwietnia 2013r. o 10:26
Pannazdzieckiem napisał(a): ... Proszę Cię, odpowiedz mi na pytanie , co masz przeciwko idei JOW. I zrób to proszę używając minimum pięciu zdań...


SPECJANIE DLA CIEBIE Pannozdzieckiem : )

http://www.bolec.info/index.php?op=forum&forum=16&act=showtopic&topic=77163&strona=6

Nigdy nie czułem POTRZEBY WYRAŻANIA CZEGOŚ W PIĘCIU ZDANIANICH, jeżeli mogłem opisać to samo w dwóch słowach.

Komentuję to co mnie interesuje bądź razi.

I nie mam żadnej MISJI do spełnienia : )


Dopisane 22.04.2013r. o godz. 10:25:

* SPECJALNIE


Dopisane 22.04.2013r. o godz. 10:26:

* ZDANIACH
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza