Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ratusz wyśmiewa posła na Sejm RP: biuro poselskie na 11 piętrze
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 kwietnia 2013r. o 13:02
To nie jest kwestia etyki Pana Dyrektora , jestem przeciwnikiem publicznego finansowania jakichkolwiek partii. Panie Przemku nie mogę doczekać się odpowiedzi . Biuro Panu nie pomoże , jeśli nie będziesz Pan miał poparcia społeczności Lokalnej , do której mam zaszczyt należeć. :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
22 kwietnia 2013r. o 13:17
Pannazdzieckiem napisał(a): To nie jest kwestia etyki Pana Dyrektora , jestem przeciwnikiem publicznego finansowania jakichkolwiek partii. Panie Przemku nie mogę doczekać się odpowiedzi . Biuro Panu nie pomoże , jeśli nie będziesz Pan miał poparcia społeczności Lokalnej , do której mam zaszczyt należeć. :)
>
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Na temat finansowanie partii już tu pisałem wielokrotnie .
Mamy w programie propozycję aby odbywało się to na zasadzie dobrowolnego odpisu w półrocznych transzach.Tak aby podatnik mógł dwa razy w roku decydować czy i komu dać.Co do społeczności to ona sama decyduje o swoim losie.Ja przedstawiam jedynie co moim zdaniem jest nieprawidłowe .Poparcie lub nie pewnych postulatów jest wyrazem woli społeczeństwa.Jak ktoś chce drogo płacić za mieszkanie to za tym głosuje .
W Bolesławcu są lokale zajmowane przez partie i organizacje, które już niemal nie istnieją .Są to lokale komunalne.

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 kwietnia 2013r. o 13:21
Dlaczego zawsze pisze "mamy" ? A gdzie pański program ? proszę się pochwalić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 kwietnia 2013r. o 13:21
Przemyslaw napisał(a): ... Są to lokale komunalne.


Czyli trochę się Pan spóźnił :) Co z pytaniami , punkt , po punkcie ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
22 kwietnia 2013r. o 13:32
Jeżeli są takie partie to je p.m wymień i wtedy będzie to konstruktywne... Ja obawiam się,że w Bolesławcu nie ma też partii o nazwie Ruch Palikota ...udowodnij ,że jest i podaj w końcu chociaż zarząd...chyba ,że działacie w podziemiu...Proszę podać kiedy i gdzie ten zarząd został wybrany..jak ewentualni członkowie mogą do RP w Bolesławcu wstępować ...czy nadal jesteście zamkniętą kastą i nie przyjmujecie nowych członków jak było to przed poprzednimi wyborami ?Proste pytania ...potrafisz p.m odpowiedzieć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
22 kwietnia 2013r. o 13:46
Przemyslaw napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): To nie jest kwestia etyki Pana Dyrektora , jestem przeciwnikiem publicznego finansowania jakichkolwiek partii. Panie Przemku nie mogę doczekać się odpowiedzi . Biuro Panu nie pomoże , jeśli nie będziesz Pan miał poparcia społeczności Lokalnej , do której mam zaszczyt należeć. :)
>
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Na temat finansowanie partii już tu pisałem wielokrotnie .
Mamy w programie propozycję aby odbywało się to na zasadzie dobrowolnego odpisu w półrocznych transzach.Tak aby podatnik mógł dwa razy w roku decydować czy i komu dać.Co do społeczności to ona sama decyduje o swoim losie.Ja przedstawiam jedynie co moim zdaniem jest nieprawidłowe .Poparcie lub nie pewnych postulatów jest wyrazem woli społeczeństwa.Jak ktoś chce drogo płacić za mieszkanie to za tym głosuje .
W Bolesławcu są lokale zajmowane przez partie i organizacje, które już niemal nie istnieją .Są to lokale komunalne.


I znowu insynuacje !! Jakieś organizacje...jakieś partie...
Człowieku weż sie ogarnij !! Konkrety albo tak jak na innych bolesławieckich forach...won...żarty się skończyły p.m...
Chciałbyś odpisów jak organizacje pożytku publicznego ? A komuś ty jest potrzebny p.m...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marek niezalogowany
22 kwietnia 2013r. o 13:54
Witam,ciekawe czemu pan prezydent pozwala na tego typu działania???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 kwietnia 2013r. o 14:22
Chwileczkę. A po co komuś lepszy gabinet. Przecież to całkiem przyzwoite miejsce i nawet świetnie nawiązuje to rzekomej "skromności" Ruchu Palikota. Poza tym czy to nie wstyd tak za publiczne pieniądze domagać się gabinetów nie wiadomo jakich. A gdzie nagle wasza lewicowa wrażliwość? Tu już jej zabrakło?

Ruch Palikota to gniazdo obłudy i dwulicowości. Do tego zdążyliśmy się przyzwyczaić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza