Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie popiera Europy plus
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 kwietnia 2013r. o 11:45
:D Jaja sobie robicie. Cenię sobie ludzi z poczuciem humoru, ale ileż można propagować iluzyjną politykę ?

Panie Król, na moje pytanie Pan nie odpowiedział. Skoro już się Pan wdaje w publiczną debatę , na nic nie znaczącym portalu Bolec.info , to proszę o odpowiedź . Czy wzorem Przemusia , unikać Pan będziesz ... odpowiedzi. :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 kwietnia 2013r. o 12:11
Podoba mi sie ten fragment:

"Jakie nowe propozycje wysunie teraz SLD?

Na Kongresie Lewicy w czerwcu ruszamy z inicjatywą programową, skierowaną do obywateli."

To naprawde wyczerpuje pytanie. :-) Totalny brak wiedzy merytorycznej tylko promocja milego pana, ktory by chcial, ale nie potrafi albo nie moze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 kwietnia 2013r. o 12:24
~ napisał(a): Podoba mi sie ten fragment:

"Jakie nowe propozycje wysunie teraz SLD?

Na Kongresie Lewicy w czerwcu ruszamy z inicjatywą programową, skierowaną do obywateli."

To naprawde wyczerpuje pytanie. :-) Totalny brak wiedzy merytorycznej tylko promocja milego pana, ktory by chcial, ale nie potrafi albo nie moze.


System wielopartyjny , podobnie , jak system jednopartyjny , jest dokładnie takim samym S... stwem. Miejmy nadzieję , że ludzie to wreszcie zrozumieją.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Q niezalogowany
25 kwietnia 2013r. o 12:45
[img=1366886749_lu6p35j.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~LOL niezalogowany
25 kwietnia 2013r. o 12:51
[img=1366887065_icopq6w.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
25 kwietnia 2013r. o 13:11
No...! p.M ...dawaj Pan...takiej okazji by odegrac się na SLD to Pan w śnie nie mógł sobie wymarzyć... :D I na spokojnie niech Pan punktuje,śmiało a może koledzy(internetowi oczywiście i bez obrazy) czyli panna ,falco i spółka pomogą... :D Ja jestem do Pana dyspozycji ,jestem to Panu winien bo jeżdziłem po Panu... :D
Panie M ...do dzieła !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Patryk85 niezalogowany
25 kwietnia 2013r. o 13:31
"Poparcie dla SLD na poziomie trzydziestu procent brałbym w ciemno."

Zejdź na ziemie, pomarzyć sobie możesz o takim poparciu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
25 kwietnia 2013r. o 13:39
~:) napisał(a): No...! p.M ...dawaj Pan...takiej okazji by odegrac się na SLD to Pan w śnie nie mógł sobie wymarzyć... :D I na spokojnie niech Pan punktuje,śmiało a może koledzy(internetowi oczywiście i bez obrazy) czyli panna ,falco i spółka pomogą... :D Ja jestem do Pana dyspozycji ,jestem to Panu winien bo jeżdziłem po Panu... :D
Panie M ...do dzieła !!
>
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Nie będzie odwetu .Ani ja ani nikt od nas.
Pan Józef wypowiedział się i niech z tym żyje .

Pozdrawiam wszystkich sympatyków SLD w tym Pana Józefa Króla.[img=1366889954_dcesxbz.jpg]

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza