Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie popiera Europy plus
~:) niezalogowany
26 kwietnia 2013r. o 11:46
Oj dzieciaki... :D Macie troszeczkę racji ,nadymałem się ... tylko jak inaczej przekonać tych bolesławieckich polityków by zechcieli z nami porozmawiać? Chodziło mi tylko o to by zechcieli ;) A póżniej... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
26 kwietnia 2013r. o 12:44
~:) napisał(a):
Jaki prawdziwy polityk chciałby być "alter ego... :D "p.M?
I poruszajmy się "po swoim bolesławieckim" podwórku...


Tak zgadzam się z tym, ale tutaj nie chodzi o PAnaM, a raczej o dyskusje z mieszkańcami naszego miasta. Gdyby przy okazji wynikła wymiana zdań obu Panów to tym lepiej.

Przyznam się, że z powyższego artykułu bolec.info, z rozmowy z Panem Królem, właściwie niewiele wyczytałem. Mało jest konkretów dotyczących polityki PAna Króla i SLD. Rozmowa jest krótka i lakoniczna. W trakcie dyskusji na forum z pewnością pojawiłoby się więcej pytań :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
26 kwietnia 2013r. o 13:11
Tutaj też chodzi o przekazanie przyszłym wyborcom kto jest kim i kto ma jakie zaplecze by po wyborach dotrzymać zobowiązań...
Ja chcę wiedzieć na przykład kto będzie mnie reprezentował ;)
I na naszym bolesławieckim podwórku szukam alternatywy dla obecnie rządzących i...nie widzę ...i czekam na Wasze podpowiedzi ...i nie widzę ... nawet ta Europa + w Bolesławcu nie ma wzięcia bo jak ma to sygnować p.M i p. Kmiecik to proszę ale wybaczcie ten p.Król ma tu rację ...Z następnej strony : jak mam porównywać społecznych asystentów ale i posłów których reprezentują no to co ja biedny mam wybrac ? Pomóżcie!
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
26 kwietnia 2013r. o 18:53
~virgo napisał(a): Bardzo dobra wypowiedź , rzeczowa , wyważona. Własnie tak należy podchodzić do wielu spraw będąc politykiem.Uczcie się wy , którzy manujecie się "politykami" miejscowymi :P


P.S. Świetnie ,że nie popieracie jako SLD tego tworu jakim jest Europa plus ! Jacy to lewicowcy ? Jaki mają program ? Im tak do lewicy , jak dla mnie do "von". Szczególnie Kwasniewskiemu , Siwcowi i komuś tam jeszcze...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 kwietnia 2013r. o 19:57
Panie Król, w pana słowach jest zdecydowanie mniej konkretów niż w słowach Przemysława!! :)

Znalazłem coś co ubawiło mnie po pachy! :)

"Kazimierz Marczewski:Czy poseł Zbrzyzny naprawdę chce coś dla Bolesławca zrobić?
Józef Król:... Chce poprawić swoje zaufanie do mieszkańców Bolesławca..... "

Czyżby poseł Zbrzyzny miał małe zaufanie do mieszkańców Bolesławca? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 kwietnia 2013r. o 20:01
Prosze... Pamietajcie wszyscy, lewactwo zawsze wszystko spie... co mozna bylo spie.., obiecuja niewiadomo co, ale by spelnic swe obietnice i tak wyciagaja kase z od nas, tym samym niszczac nas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Realist niezalogowany
3 października 2013r. o 9:44
SLD po ślubie z PO pokaże swoje prawdziwe oblicze.
Miller już miał całą władzę i nawet nie zlikwidował senatu.Inni zresztą to samo obiecali.[img=1380786269_tulhkpa.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.