Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Bad element polska sp. z o.o. opinie

~Milan niezalogowany
14 stycznia 2016r. o 9:57
Witam.
Do ,,DO MILAN" jeżeli już wiesz kim ja jestem to podejdź do mnie w firmie. Powiedz co ci leży na sercu, może rozwiążemy jakoś twoje problemy, a nie rzucasz słowa(oszczerstwa) na wiatr:) Jeśli masz na tyle odwagi i honoru oczywiście. Nie mam zamiaru się tutaj tłumaczyć przed ,,kimś" na forum. Jeśli mnie znasz, to dobrze to wiesz, że zawsze pomagam pracownikom na tyle ile mogę. Jeżeli masz jeszcze jakieś problemy to może warto się zastanowić nad zmianą pracy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyxy niezalogowany
18 września 2016r. o 19:55
Jakie są zarobki w tej firmie czy można sporo zarobić jako kafelkarz ile płacą od zrobienia łazieki bo planuję tam złożyć CV .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
18 grudnia 2016r. o 0:55
Przez takich kierowników dojdzie do tego że prezesi będą musieli podsunąć rękawy płytkarzy jest już niewiele takie firmy powinny mieć uczni pozdrawiam wszystkich płytkarzy kturzy mają chonor i niedadzą z siebie zrobić śmiecia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tucznick niezalogowany
18 grudnia 2016r. o 5:24
~~Ja napisał(a): Przez takich kierowników dojdzie do tego że prezesi będą musieli podsunąć rękawy płytkarzy jest już niewiele takie firmy powinny mieć uczni pozdrawiam wszystkich płytkarzy kturzy mają chonor i niedadzą z siebie zrobić śmiecia


Jak ty te płytki tak układasz jak piszesz ,to ja dziękuję za takiego fachowca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
19 lipca 2017r. o 20:54
Co się dzieje że płytkarze uciekają do Legnicy pazerny Jan coś im naobiecywał tylko sam niema na tyle roboty ludzie siedzą w domu informacje nie są wyssane z palca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 lipca 2017r. o 13:27
baden baden :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zachod niezalogowany
9 stycznia 2018r. o 17:40
uczyc sie jak w Toyota Boshoku robi sie spor zbiorowy moze te smieciowki na ktorych jestescie wam zniosa. dziwne ze w tych czasach to jeszcze legalne ....ehhh
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ewa niezalogowany
10 stycznia 2018r. o 19:17
ostatnio męża kolega miał tam wypadek ,.nawet karetki nie wezwali tylko zabrali go z hali do szpitala żeby nie zgłaszać. mam nadzieje ze się wezmą za te warunki pracy bo napewno paragraf się na to znajdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.