Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znaleziono psa
~SmerFik niezalogowany
24 listopada 2013r. o 13:48
To Dingoo .. ? mój kolega ma takiego psa i wabi się Dingo. kilka razy już mu uciekł i to może być on
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~/ niezalogowany
25 listopada 2013r. o 9:49
Jakiś taki chudy ten pies. Brzuch zapadnięty."Dobrze" że ma długą
sierść bo może i żebra byłyby widoczne. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XXX niezalogowany
27 listopada 2013r. o 7:02
Jeśli ten pies często piszczy, skacząc przy tym na ludzi, kręci się wokół nóg to nie mam pytań - pies z Osiecznicy. Lepiej poszukać nowego właściciela niż oddawać go staremu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA BAU zaprasza