Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dekoracje
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piszą do Relicha: Zostaliśmy zlekceważeni
~ niezalogowany
2 marca 2014r. o 22:45
Relichówka symbolem II kadencji pana Relicha

Zmoderowano 03.03.2014 godz.20:55 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@małpa niezalogowany
3 marca 2014r. o 10:31
Proponuję mieszkańcom Parkowej wykonać tablicę informacyjną o zmianie nazwy ulicy na Relichówka oraz zamontować ją na wjeździe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2014r. o 10:48
~@małpa napisał(a): Proponuję mieszkańcom Parkowej wykonać tablicę informacyjną o zmianie nazwy ulicy na Relichówka oraz zamontować ją na wjeździe.

hmm ciekawa propozycja;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~12 baniek niezalogowany
3 marca 2014r. o 17:09
Relichówka to droga która odzwierciedla prawdziwe oblicze Burmistrza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2014r. o 22:31
Burmistrz może sobie dużo rzeczy chcieć, ale niestety to cała rada musi zadecydować, co w danej miejscowości będzie robione, każdy może być na takiej sesji i sobie posłuchać osobiście ja byłam i wiem jak to wszystko wygląda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2014r. o 23:15
~ napisał(a): Burmistrz może sobie dużo rzeczy chcieć, ale niestety to cała rada musi zadecydować, co w danej miejscowości będzie robione, każdy może być na takiej sesji i sobie posłuchać osobiście ja byłam i wiem jak to wszystko wygląda.


Nawiedzona zmień lekarza!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 marca 2014r. o 8:01
Ty też zmień najlepiej od zaraz tego na tysiąclecia :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dziadostwo niezalogowany
4 marca 2014r. o 8:51
Burmistrz przynosi na sesje gotowe uchwały a bezradni jednogłośnie podnoszą łapki nawet nie znając meritum sprawy ,a bezradna Pilna wstaje i pieprzy, wodzu prowadź .kochany Kim Dzong Un.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.